COCOS ADALARI YURTDIŞI KARGO

Cocos Adaları Yurtdışı Kargonuzu Cocos Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Cocos Adaları Doküman gönderimi, Cocos Adaları Dosya gönderimi, Cocos Adaları Evrak gönderimi, Cocos Adaları Pasaport gönderimi, Cocos Adaları Numune gönderimi, Cocos Adaları Paket gönderimi, Cocos Adaları Hediye gönderimi ve Cocos Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Cocos Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Cocos Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Cocos Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Cocos Adaları’ya sevki yapılır.
Cocos Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Cocos Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Cocos Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Cocos Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Cocos Adaları DHL, Cocos Adaları FedEx ve Cocos Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Cocos Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Cocos Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Cocos Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Cocos Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Cocos Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Cocos Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Cocos Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

COCOS ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Cocos Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Cocos Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Cocos Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Cocos Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Cocos Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Cocos Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Cocos Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Cocos Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Cocos Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Cocos Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Cocos Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.