ÇIN YURTDIŞI KARGO

Çin Yurtdışı Kargonuzu Çin Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Çin Doküman gönderimi, Çin Dosya gönderimi, Çin Evrak gönderimi, Çin Pasaport gönderimi, Çin Numune gönderimi, Çin Paket gönderimi, Çin Hediye gönderimi ve Çin Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Çin acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Çin Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Çin gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Çin’e sevki yapılır.
Çin Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Çin gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Çin acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Çin Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Çin DHL, Çin FedEx ve Çin UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Çin Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Çin kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Çin Kargo Takip Numarası, gönderiniz Çin’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Çin’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Çin gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Çin’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ÇIN’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Çin Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Çin kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Çin koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Çin kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Çin kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Çin Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Çin’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Çin paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Çin yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Çin Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Çin Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.