CIBUTI YURTDIŞI KARGO

Cibuti Yurtdışı Kargonuzu Cibuti Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Cibuti Doküman gönderimi, Cibuti Dosya gönderimi, Cibuti Evrak gönderimi, Cibuti Pasaport gönderimi, Cibuti Numune gönderimi, Cibuti Paket gönderimi, Cibuti Hediye gönderimi ve Cibuti Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Cibuti acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Cibuti Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Cibuti gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Cibuti’ye sevki yapılır.
Cibuti Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Cibuti gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Cibuti acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Cibuti Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Cibuti DHL, Cibuti FedEx ve Cibuti UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Cibuti Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Cibuti kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Cibuti Kargo Takip Numarası, gönderiniz Cibuti’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Cibuti’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Cibuti gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Cibuti’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

CIBUTI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Cibuti Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Cibuti kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Cibuti koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Cibuti kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Cibuti kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Cibuti Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Cibuti’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Cibuti paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Cibuti yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Cibuti Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Cibuti Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.