CHRISTMAS ADASI YURTDIŞI KARGO

Christmas Adası Yurtdışı Kargonuzu Christmas Adası Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Christmas Adası Doküman gönderimi, Christmas Adası Dosya gönderimi, Christmas Adası Evrak gönderimi, Christmas Adası Pasaport gönderimi, Christmas Adası Numune gönderimi, Christmas Adası Paket gönderimi, Christmas Adası Hediye gönderimi ve Christmas Adası Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Christmas Adası acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Christmas Adası Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Christmas Adası gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Christmas Adası’ya sevki yapılır.
Christmas Adası Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Christmas Adası gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Christmas Adası acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Christmas Adası Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Christmas Adası DHL, Christmas Adası FedEx ve Christmas Adası UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Christmas Adası Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Christmas Adası kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Christmas Adası Kargo Takip Numarası, gönderiniz Christmas Adası’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Christmas Adası’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Christmas Adası gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Christmas Adası’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

CHRISTMAS ADASI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Christmas Adası Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Christmas Adası kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Christmas Adası koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Christmas Adası kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Christmas Adası kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Christmas Adası Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Christmas Adası’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Christmas Adası paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Christmas Adası yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Christmas Adası Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Christmas Adası Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.