CEZAYIR YURTDIŞI KARGO

Cezayir Yurtdışı Kargonuzu Cezayir Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Cezayir Doküman gönderimi, Cezayir Dosya gönderimi, Cezayir Evrak gönderimi, Cezayir Pasaport gönderimi, Cezayir Numune gönderimi, Cezayir Paket gönderimi, Cezayir Hediye gönderimi ve Cezayir Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Cezayir acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Cezayir Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Cezayir gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Cezayir’e sevki yapılır.
Cezayir Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Cezayir gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Cezayir acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Cezayir Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Cezayir DHL, Cezayir FedEx ve Cezayir UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Cezayir Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Cezayir kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Cezayir Kargo Takip Numarası, gönderiniz Cezayir’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Cezayir’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Cezayir gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Cezayir’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

CEZAYIR’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Cezayir Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Cezayir kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Cezayir koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Cezayir kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Cezayir kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Cezayir Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Cezayir’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Cezayir paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Cezayir yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Cezayir Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Cezayir Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.