Çek Cumhuriyeti’ye Proje Taşımacılığı

“Çek Cumhuriyeti’ye Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Çek Cumhuriyeti’ye proje taşımacılığı, Çek Cumhuriyeti’ye taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Çek Cumhuriyeti’ye proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Çek Cumhuriyeti’ye birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Çek Cumhuriyeti’nin belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Çek Cumhuriyeti’ye ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Çek Cumhuriyeti’ye proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Çek Cumhuriyeti PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Çek Cumhuriyeti’ye Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Çek Cumhuriyeti’ye Yol izni alma,
Çek Cumhuriyeti’ye Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Çek Cumhuriyeti’ye Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Çek Cumhuriyeti’ye Yerel bilgilendirme,
Çek Cumhuriyeti’ye Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Çek Cumhuriyeti’ye Ağır yük taşımacılığı,
Çek Cumhuriyeti’ye Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Çek Cumhuriyeti’ye Sipariş izleme,
Çek Cumhuriyeti’ye Vinç ve survey,
Çek Cumhuriyeti’ye Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Çek Cumhuriyeti’ye Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Çek Cumhuriyeti’ye Emtia sigortası,
Çek Cumhuriyeti’ye Belge çıkışı,
Çek Cumhuriyeti’ye Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Çek Cumhuriyeti’ye Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Çek Cumhuriyeti’ye Buhar ve gaz türbinleri,
• Çek Cumhuriyeti’ye Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Çek Cumhuriyeti’ye Tank ve basınç araçları,
• Çek Cumhuriyeti’ye Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Çek Cumhuriyeti PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Çek Cumhuriyeti’ye proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Çek Cumhuriyeti’ye taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Çek Cumhuriyeti’ye proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Çek Cumhuriyeti’ye bazen bazı projelerin Çek Cumhuriyeti’ye hava, Çek Cumhuriyeti’ye kara, Çek Cumhuriyeti’ye tren, Çek Cumhuriyeti’ye gemi, Çek Cumhuriyeti’ye deniz, Çek Cumhuriyeti’ye kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Çek Cumhuriyeti’ye proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Çek Cumhuriyeti’ye hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Çek Cumhuriyeti’ye proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.