Çek Cumhuriyeti’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Çek Cumhuriyeti’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Çek Cumhuriyeti’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Çek Cumhuriyeti’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Çek Cumhuriyeti’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Çek Cumhuriyeti’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Çek Cumhuriyeti’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Çek Cumhuriyeti’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Çek Cumhuriyeti’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Çek Cumhuriyeti’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Çek Cumhuriyeti’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Çek Cumhuriyeti’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Çek Cumhuriyeti’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Çek Cumhuriyeti’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Çek Cumhuriyeti’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Çek Cumhuriyeti’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Çek Cumhuriyeti’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Çek Cumhuriyeti’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Çek Cumhuriyeti’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Çek Cumhuriyeti’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Çek Cumhuriyeti’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Çek Cumhuriyeti’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Çek Cumhuriyeti’ye Beton santralleri taşımacılığı

Çek Cumhuriyeti’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Çek Cumhuriyeti’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Çek Cumhuriyeti’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Çek Cumhuriyeti’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Çek Cumhuriyeti’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye bazı yüklerde Çek Cumhuriyeti’ye günlük hareket saatleri, Çek Cumhuriyeti’ye taşımaya devam edilecek saatler, Çek Cumhuriyeti’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Çek Cumhuriyeti’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.