ÇEK CUMHURIYETI YURTDIŞI KARGO

Çek Cumhuriyeti Yurtdışı Kargonuzu Çek Cumhuriyeti Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Doküman gönderimi, Çek Cumhuriyeti Dosya gönderimi, Çek Cumhuriyeti Evrak gönderimi, Çek Cumhuriyeti Pasaport gönderimi, Çek Cumhuriyeti Numune gönderimi, Çek Cumhuriyeti Paket gönderimi, Çek Cumhuriyeti Hediye gönderimi ve Çek Cumhuriyeti Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Çek Cumhuriyeti acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Çek Cumhuriyeti gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Çek Cumhuriyeti’ye sevki yapılır.
Çek Cumhuriyeti Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Çek Cumhuriyeti gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Çek Cumhuriyeti acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Çek Cumhuriyeti Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Çek Cumhuriyeti DHL, Çek Cumhuriyeti FedEx ve Çek Cumhuriyeti UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Çek Cumhuriyeti Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Çek Cumhuriyeti kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Çek Cumhuriyeti Kargo Takip Numarası, gönderiniz Çek Cumhuriyeti’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Çek Cumhuriyeti’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Çek Cumhuriyeti gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Çek Cumhuriyeti’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ÇEK CUMHURIYETI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Çek Cumhuriyeti Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Çek Cumhuriyeti kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Çek Cumhuriyeti koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Çek Cumhuriyeti kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Çek Cumhuriyeti kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Çek Cumhuriyeti Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Çek Cumhuriyeti’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Çek Cumhuriyeti paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Çek Cumhuriyeti yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Çek Cumhuriyeti Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Çek Cumhuriyeti Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.