CEBELITARIK YURTDIŞI KARGO

Cebelitarık Yurtdışı Kargonuzu Cebelitarık Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Cebelitarık Doküman gönderimi, Cebelitarık Dosya gönderimi, Cebelitarık Evrak gönderimi, Cebelitarık Pasaport gönderimi, Cebelitarık Numune gönderimi, Cebelitarık Paket gönderimi, Cebelitarık Hediye gönderimi ve Cebelitarık Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Cebelitarık acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Cebelitarık Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Cebelitarık gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Cebelitarık’a sevki yapılır.
Cebelitarık Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Cebelitarık gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Cebelitarık acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Cebelitarık Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Cebelitarık DHL, Cebelitarık FedEx ve Cebelitarık UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Cebelitarık Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Cebelitarık kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Cebelitarık Kargo Takip Numarası, gönderiniz Cebelitarık’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Cebelitarık’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Cebelitarık gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Cebelitarık’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

CEBELITARIK’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Cebelitarık Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Cebelitarık kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Cebelitarık koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Cebelitarık kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Cebelitarık kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Cebelitarık Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Cebelitarık’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Cebelitarık paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Cebelitarık yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Cebelitarık Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Cebelitarık Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.