Cape Verde'ye Konteyner Taşımacılığı
  • Home
  • Blog
  • Cape Verde’ye Konteyner Taşımacılığı

Cape Verde’ye Konteyner Taşımacılığı

Hem denizyolu hem de karayolu taşımacılığında en çok tercih edilen ekipman özelliğine sahiptir. Konteyner sayesinde taşımakta olduğumuz yükü sağlam bir şekilde taşımamızı sağlamaktadır. Bunun yanında sanayi de kullanılan hammaddeler, tarım ürünleri ya da inşaat malzemeleri gibi aklınıza gelebilecek her şey taşınabilir.

Cape Verde’ye Konteyner Taşımacılığı Nedir?

Ülkeler arası ticaretin gelişmesi ile birlikte malzeme taşıyacak firmalara olan ihtiyaçta artmaktadır. Konteyner ile taşımanın bu kadar popüler olmasının sebebi dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olmasıdır. Hem maliyet açısından hem de işlevsellik yönünden oldukça kullanışlıdır.

Cape Verde Denizyolu üzerinden konteyner taşımacılığı yapan firmamız Kargo34 için oldukça önemlidir. Cape Verde gibi uzak veya deniz aşırı olan ülkeler ile yapılmakta olan ticaretin %98’i deniz yolu ve konteyner taşımacılığı ile yapılıyor.

Kargo34, Cape Verde yük taşımacılığının büyük bir kısmını oluşturan konteyner taşımacılık sektöründe söz sahibi olmuştur. Kargo34 Cape Verde dünyanın her yerinden, ihracat ve ithalat yapmakta olan firmalar adına yükü Cape Verde’den varış ülkesine kadar olan süreyi kontrol eder ve yönetimini yapar.

Kargo34 sayesinde malzemelerinizin yüklü olduğu konteynerlar Cape Verde’den alınıp boşaltma adresine götürülmesinden, gümrükleme hizmetlerinin yapılmasına kadar tüm detayları siz değerli müşterilerimiz için yapar.

Kargo34 Cape Verde’ye Havayolu Konteyner Taşımacılığı ve Denizyolu Konteyner Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ebatları büyük olan malzemelerinizi güvenle ve yasal yollar ile Cape Verde’ye götürmekteyiz.

Cape Verde içinde bulunan araç filolarımız ile uluslararası denizyolu  konteyner taşımacılığı hizmetini güvenli bir şekilde ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. İthalat ya da ihracat yapılan Cape Verde’den gelen veya Cape Verde’ye giden malzemeleri ulaştırırken malzemelerinizi dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Cape Verde’ye vermiş olduğumuz konteyner taşıma hizmeti  ülkelerin başında yer almaktadır. Türkiye’den Cape Verde’ye malzeme gönderimlerinde gemi konteyner taşımacılığını tecrübeli ekibimiz ile yapmaktayız. Tüm ulusal ve uluslararası geçerliği bulunan yetki belgelerimiz mevcut. Cape Verde taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen Kargo34 taşıma sektöründe kendinden bahsettirmektedir. Cape Verde’ye konteyner işlemlerinizi korunaklı bir şekilde yapıyoruz. Malzemenizin büyüklüğü ne olursa olsun toplu olarak Cape Verde’ye ulaştırıyoruz.

 Konteynerlar sayesinde Cape Verde’ye gidecek olan malzemeler sudan, nemden etkilenmemektedir. Bunun yanında bu konteynerlar Cape Verde’ye giden malzemeleri kırılma ve parçalanma gibi zararlardan ve ürün firelerinden de korumaktadır.

 Kargo34 olarak uzun yıllar boyu konteyner ile taşıma sektöründe hizmet vermiş ve tecrübeli ekiplerimiz ile Cape Verde’ye taşımacılığı aksatmadan yapmaktayız!

Cape Verde’ye yapılan konteyner taşıma işlemleri, yapılan yazılı anlaşmalar ve sözleşmeler doğrultusunda yapıyoruz. Cape Verde’ye göndermek istediğiniz malın, ebadı, ağırlığı belirlenir. Çıkan sonuçlar doğrultusunda Cape Verde’ye maliyeti çıkarılır. Maliyeti çıkarırken yol koşulları ve gönderilecek malın özellikleri de göz önüne alınır.

Kargo34 Cape Verde’ye yaptığı taşıma işlemlerini, sınır kapıları ve limanların uluslararası taşımacılık kanunlarına göre yapmaktadır. Cape Verde’ye yapılan bütün sevkiyat işlemleri yol ve liman takip sistemleri tarafından izlenmektedir. Cape Verde’ye sevkiyat aşamaları yetkili personelimiz tarafından tarafından malzeme teslimine kadar izlenmektedir. Cape Verde’ye konteyner taşımacılığı yapan Kargo34  en çok tercih edilmekte olan ve en güvenilir firmayız!

 Malzemelerinizi Cape Verde’ye kara ve denizyolu ile uygun fiyatlara götürüyoruz.

 Cape Verde’ye yapmış olduğumuz Denizyolu konteyner taşımacılığı en büyük taşımacılık hizmetlerinin içinde yer alır.  Kargo34 olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Cape Verde’ye yapılan konteyner sevkiyatlarından önce araçlarımız ve filolarımızın düzenli bakımları yapılmakta ve yasal kontrolleri kontrol edilmektedir. Cape Verde’ye sevk edilmek üzere yola çıkan malzemelerinizin sağlam bir şekilde gitmesini garanti altına alarak ve güvenli taşıma hizmeti  sunarak Türkiye’den Cape Verde’ye götürüyoruz.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: