Cape Verde’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Cape Verde’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Cape Verde’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Cape Verde’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Cape Verde’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Cape Verde’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Cape Verde’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Cape Verde’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Cape Verde’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Cape Verde’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Cape Verde’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Cape Verde’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Cape Verde’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Cape Verde’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Cape Verde’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Cape Verde’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Cape Verde’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Cape Verde’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Cape Verde’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Cape Verde’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Cape Verde’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Cape Verde’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Cape Verde’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Cape Verde’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Cape Verde’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Cape Verde’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Cape Verde’ye Beton santralleri taşımacılığı

Cape Verde’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Cape Verde’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Cape Verde’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Cape Verde’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Cape Verde’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Cape Verde’ye bazı yüklerde Cape Verde’ye günlük hareket saatleri, Cape Verde’ye taşımaya devam edilecek saatler, Cape Verde’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Cape Verde’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Cape Verde’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Cape Verde’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Cape Verde’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Cape Verde’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.