CAPE VERDE YURTDIŞI KARGO

Cape Verde Yurtdışı Kargonuzu Cape Verde Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Cape Verde Doküman gönderimi, Cape Verde Dosya gönderimi, Cape Verde Evrak gönderimi, Cape Verde Pasaport gönderimi, Cape Verde Numune gönderimi, Cape Verde Paket gönderimi, Cape Verde Hediye gönderimi ve Cape Verde Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Cape Verde acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Cape Verde Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Cape Verde gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Cape Verde’ye sevki yapılır.
Cape Verde Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Cape Verde gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Cape Verde acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Cape Verde Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Cape Verde DHL, Cape Verde FedEx ve Cape Verde UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Cape Verde Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Cape Verde kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Cape Verde Kargo Takip Numarası, gönderiniz Cape Verde’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Cape Verde’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Cape Verde gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Cape Verde’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

CAPE VERDE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Cape Verde Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Cape Verde kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Cape Verde koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Cape Verde kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Cape Verde kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Cape Verde Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Cape Verde’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Cape Verde paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Cape Verde yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Cape Verde Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Cape Verde Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.