ÇAD YURTDIŞI KARGO

Çad Yurtdışı Kargonuzu Çad Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Çad Doküman gönderimi, Çad Dosya gönderimi, Çad Evrak gönderimi, Çad Pasaport gönderimi, Çad Numune gönderimi, Çad Paket gönderimi, Çad Hediye gönderimi ve Çad Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Çad acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Çad Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Çad gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Çad’a sevki yapılır.
Çad Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Çad gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Çad acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Çad Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Çad DHL, Çad FedEx ve Çad UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Çad Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Çad kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Çad Kargo Takip Numarası, gönderiniz Çad’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Çad’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Çad gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Çad’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ÇAD’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Çad Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Çad kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Çad koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Çad kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Çad kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Çad Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Çad’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Çad paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Çad yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Çad Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Çad Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.