BURUNDI YURTDIŞI KARGO

Burundi Yurtdışı Kargonuzu Burundi Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Burundi Doküman gönderimi, Burundi Dosya gönderimi, Burundi Evrak gönderimi, Burundi Pasaport gönderimi, Burundi Numune gönderimi, Burundi Paket gönderimi, Burundi Hediye gönderimi ve Burundi Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Burundi acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Burundi Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Burundi gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Burundi’ye sevki yapılır.
Burundi Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Burundi gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Burundi acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Burundi Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Burundi DHL, Burundi FedEx ve Burundi UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Burundi Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Burundi kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Burundi Kargo Takip Numarası, gönderiniz Burundi’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Burundi’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Burundi gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Burundi’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BURUNDI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Burundi Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Burundi kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Burundi koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Burundi kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Burundi kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Burundi Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Burundi’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Burundi paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Burundi yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Burundi Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Burundi Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.