Burkina Faso'ya Fuar Ve Etkinlik Lojistiği Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Burkina Faso’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Burkina Faso’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Burkina Faso’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Burkina Faso’nun sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Burkina Faso’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Burkina Faso’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Burkina Faso’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Burkina Faso Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Burkina Faso’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Burkina Faso’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Burkina Faso’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Burkina Faso’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Burkina Faso Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Burkina Faso’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Burkina Faso’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Burkina Faso’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Burkina Faso’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Burkina Faso’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Burkina Faso’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Burkina Faso’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Burkina Faso’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Burkina Faso’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Burkina Faso’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Burkina Faso’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Burkina Faso’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Burkina Faso’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Burkina Faso’ya İç taşıma

Burkina Faso’ya Dokümantasyon

Burkina Faso’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Burkina Faso’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Burkina Faso’ya özel sergiler, Burkina Faso’ya kongreler, toplantılar ve Burkina Faso’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Burkina Faso’ya katılımcı firmalar, Burkina Faso’ya stand imalatçıları, Burkina Faso’ya fuar ve Burkina Faso’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Burkina Faso’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Burkina Faso’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Burkina Faso’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Burkina Faso’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Burkina Faso’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Burkina Faso’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Burkina Faso’ya  yüksek hizmet kalitesi, Burkina Faso’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Burkina Faso’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Burkina Faso’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Burkina Faso’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Burkina Faso’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Burkina Faso’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Burkina Faso’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Burkina Faso’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Burkina Faso’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Burkina Faso’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Burkina Faso’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Burkina Faso’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Burkina Faso’nun sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Burkina Faso’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Burkina Faso’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: