Burkina Faso’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Burkina Faso’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Burkina Faso’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Burkina Faso’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Burkina Faso’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Burkina Faso’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Burkina Faso’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Burkina Faso’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Burkina Faso’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Burkina Faso’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Burkina Faso’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Burkina Faso’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Burkina Faso’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Burkina Faso’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Burkina Faso’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Burkina Faso’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Burkina Faso’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Burkina Faso’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Burkina Faso’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Burkina Faso’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Burkina Faso’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Burkina Faso’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Burkina Faso’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Burkina Faso’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Burkina Faso’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Burkina Faso’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Burkina Faso’ya Beton santralleri taşımacılığı

Burkina Faso’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Burkina Faso’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Burkina Faso’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Burkina Faso’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Burkina Faso’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Burkina Faso’ya bazı yüklerde Burkina Faso’ya günlük hareket saatleri, Burkina Faso’ya taşımaya devam edilecek saatler, Burkina Faso’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Burkina Faso’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Burkina Faso’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Burkina Faso’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Burkina Faso’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Burkina Faso’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.