BURKINA FASO YURTDIŞI KARGO

Burkina Faso Yurtdışı Kargonuzu Burkina Faso Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Burkina Faso Doküman gönderimi, Burkina Faso Dosya gönderimi, Burkina Faso Evrak gönderimi, Burkina Faso Pasaport gönderimi, Burkina Faso Numune gönderimi, Burkina Faso Paket gönderimi, Burkina Faso Hediye gönderimi ve Burkina Faso Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Burkina Faso acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Burkina Faso Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Burkina Faso gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Burkina Faso’ya sevki yapılır.
Burkina Faso Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Burkina Faso gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Burkina Faso acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Burkina Faso Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Burkina Faso DHL, Burkina Faso FedEx ve Burkina Faso UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Burkina Faso Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Burkina Faso kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Burkina Faso Kargo Takip Numarası, gönderiniz Burkina Faso’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Burkina Faso’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Burkina Faso gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Burkina Faso’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BURKINA FASO’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Burkina Faso Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Burkina Faso kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Burkina Faso koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Burkina Faso kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Burkina Faso kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Burkina Faso Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Burkina Faso’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Burkina Faso paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Burkina Faso yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Burkina Faso Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Burkina Faso Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.