BULGARISTAN YURTDIŞI KARGO

Bulgaristan Yurtdışı Kargonuzu Bulgaristan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bulgaristan Doküman gönderimi, Bulgaristan Dosya gönderimi, Bulgaristan Evrak gönderimi, Bulgaristan Pasaport gönderimi, Bulgaristan Numune gönderimi, Bulgaristan Paket gönderimi, Bulgaristan Hediye gönderimi ve Bulgaristan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Bulgaristan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Bulgaristan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Bulgaristan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Bulgaristan’a sevki yapılır.
Bulgaristan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Bulgaristan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Bulgaristan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Bulgaristan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Bulgaristan DHL, Bulgaristan FedEx ve Bulgaristan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Bulgaristan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Bulgaristan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Bulgaristan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Bulgaristan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Bulgaristan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Bulgaristan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Bulgaristan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BULGARISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Bulgaristan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Bulgaristan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Bulgaristan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Bulgaristan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Bulgaristan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Bulgaristan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Bulgaristan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Bulgaristan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Bulgaristan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Bulgaristan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Bulgaristan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.