BRUNEI YURTDIŞI KARGO

Brunei Yurtdışı Kargonuzu Brunei Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Brunei Doküman gönderimi, Brunei Dosya gönderimi, Brunei Evrak gönderimi, Brunei Pasaport gönderimi, Brunei Numune gönderimi, Brunei Paket gönderimi, Brunei Hediye gönderimi ve Brunei Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Brunei acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Brunei Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Brunei gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Brunei’ye sevki yapılır.
Brunei Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Brunei gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Brunei acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Brunei Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Brunei DHL, Brunei FedEx ve Brunei UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Brunei Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Brunei kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Brunei Kargo Takip Numarası, gönderiniz Brunei’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Brunei’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Brunei gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Brunei’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BRUNEI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Brunei Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Brunei kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Brunei koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Brunei kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Brunei kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Brunei Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Brunei’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Brunei paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Brunei yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Brunei Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Brunei Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.