BREZILYA YURTDIŞI KARGO

Brezilya Yurtdışı Kargonuzu Brezilya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Brezilya Doküman gönderimi, Brezilya Dosya gönderimi, Brezilya Evrak gönderimi, Brezilya Pasaport gönderimi, Brezilya Numune gönderimi, Brezilya Paket gönderimi, Brezilya Hediye gönderimi ve Brezilya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Brezilya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Brezilya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Brezilya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Brezilya’ya sevki yapılır.
Brezilya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Brezilya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Brezilya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Brezilya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Brezilya DHL, Brezilya FedEx ve Brezilya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Brezilya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Brezilya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Brezilya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Brezilya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Brezilya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Brezilya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Brezilya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BREZILYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Brezilya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Brezilya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Brezilya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Brezilya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Brezilya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Brezilya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Brezilya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Brezilya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Brezilya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Brezilya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Brezilya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.