BOUVET ADASI YURTDIŞI KARGO

Bouvet Adası Yurtdışı Kargonuzu Bouvet Adası Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bouvet Adası Doküman gönderimi, Bouvet Adası Dosya gönderimi, Bouvet Adası Evrak gönderimi, Bouvet Adası Pasaport gönderimi, Bouvet Adası Numune gönderimi, Bouvet Adası Paket gönderimi, Bouvet Adası Hediye gönderimi ve Bouvet Adası Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Bouvet Adası acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Bouvet Adası Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Bouvet Adası gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Bouvet Adası’ya sevki yapılır.
Bouvet Adası Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Bouvet Adası gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Bouvet Adası acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Bouvet Adası Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Bouvet Adası DHL, Bouvet Adası FedEx ve Bouvet Adası UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Bouvet Adası Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Bouvet Adası kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Bouvet Adası Kargo Takip Numarası, gönderiniz Bouvet Adası’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Bouvet Adası’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Bouvet Adası gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Bouvet Adası’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BOUVET ADASI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Bouvet Adası Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Bouvet Adası kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Bouvet Adası koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Bouvet Adası kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Bouvet Adası kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Bouvet Adası Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Bouvet Adası’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Bouvet Adası paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Bouvet Adası yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Bouvet Adası Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Bouvet Adası Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.