BOTSVANA YURTDIŞI KARGO

Botsvana Yurtdışı Kargonuzu Botsvana Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Botsvana Doküman gönderimi, Botsvana Dosya gönderimi, Botsvana Evrak gönderimi, Botsvana Pasaport gönderimi, Botsvana Numune gönderimi, Botsvana Paket gönderimi, Botsvana Hediye gönderimi ve Botsvana Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Botsvana acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Botsvana Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Botsvana gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Botsvana’ya sevki yapılır.
Botsvana Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Botsvana gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Botsvana acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Botsvana Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Botsvana DHL, Botsvana FedEx ve Botsvana UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Botsvana Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Botsvana kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Botsvana Kargo Takip Numarası, gönderiniz Botsvana’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Botsvana’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Botsvana gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Botsvana’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BOTSVANA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Botsvana Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Botsvana kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Botsvana koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Botsvana kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Botsvana kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Botsvana Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Botsvana’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Botsvana paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Botsvana yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Botsvana Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Botsvana Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.