• Home
  • Blog
  • Bosna Hersek’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Bosna Hersek’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Bosna Hersek’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Bosna Hersek’in sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Bosna Hersek’e yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Bosna Hersek’e fuar alanı handling servislerinin sunulması, Bosna Hersek’e depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Bosna Hersek Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Bosna Hersek’e aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Bosna Hersek’e bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Bosna Hersek’e gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Bosna Hersek’e ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Bosna Hersek Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Bosna Hersek’e fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Bosna Hersek’e fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Bosna Hersek’e bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Bosna Hersek’e tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Bosna Hersek’e birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Bosna Hersek’e fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Bosna Hersek’e bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Bosna Hersek’e muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Bosna Hersek’e en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Bosna Hersek’e Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Bosna Hersek’e Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Bosna Hersek’e Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Bosna Hersek’e Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Bosna Hersek’e İç taşıma

Bosna Hersek’e Dokümantasyon

Bosna Hersek’e Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Bosna Hersek’e Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Bosna Hersek’e özel sergiler, Bosna Hersek’e kongreler, toplantılar ve Bosna Hersek’e konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Bosna Hersek’e katılımcı firmalar, Bosna Hersek’e stand imalatçıları, Bosna Hersek’e fuar ve Bosna Hersek’e sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Bosna Hersek’e Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Bosna Hersek’e Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Bosna Hersek’e Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Bosna Hersek’e Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Bosna Hersek’e Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Bosna Hersek’e yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Bosna Hersek’e  yüksek hizmet kalitesi, Bosna Hersek’e dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Bosna Hersek’e Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Bosna Hersek’e  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Bosna Hersek’e Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Bosna Hersek’e bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Bosna Hersek’e o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Bosna Hersek’e gitmesi için mal uçağa yüklenir. Bosna Hersek’e gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Bosna Hersek’e gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Bosna Hersek’e gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Bosna Hersek’e Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Bosna Hersek’e Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Bosna Hersek’in sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Bosna Hersek’e bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Bosna Hersek’e poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google