Bosna Hersek’e Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Bosna Hersek’e adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Bosna Hersek’e uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Bosna Hersek’e kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Bosna Hersek’e gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Bosna Hersek’e nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Bosna Hersek’e müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Bosna Hersek’e ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Bosna Hersek’e Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Bosna Hersek’e bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Bosna Hersek’e Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Bosna Hersek’e kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Bosna Hersek’e özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Bosna Hersek’e firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Bosna Hersek’e Özel Taşıma Faaliyetleri

Bosna Hersek’e firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Bosna Hersek’e Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Bosna Hersek’e  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Bosna Hersek’e karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Bosna Hersek’e denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Bosna Hersek’e firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Bosna Hersek’e Elektrik trafoları taşımacılığı

Bosna Hersek’e Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Bosna Hersek’e Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Bosna Hersek’e Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Bosna Hersek’e Enerji santralleri taşımacılığı

Bosna Hersek’e Beton santralleri taşımacılığı

Bosna Hersek’e Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Bosna Hersek’e Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Bosna Hersek’e Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Bosna Hersek’e Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Bosna Hersek’e bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Bosna Hersek’e bazı yüklerde Bosna Hersek’e günlük hareket saatleri, Bosna Hersek’e taşımaya devam edilecek saatler, Bosna Hersek’e hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Bosna Hersek’e Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Bosna Hersek’e yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Bosna Hersek’e Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Bosna Hersek’e araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Bosna Hersek’e bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.