BOSNA HERSEK YURTDIŞI KARGO

Bosna Hersek Yurtdışı Kargonuzu Bosna Hersek Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bosna Hersek Doküman gönderimi, Bosna Hersek Dosya gönderimi, Bosna Hersek Evrak gönderimi, Bosna Hersek Pasaport gönderimi, Bosna Hersek Numune gönderimi, Bosna Hersek Paket gönderimi, Bosna Hersek Hediye gönderimi ve Bosna Hersek Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Bosna Hersek acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Bosna Hersek Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Bosna Hersek gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Bosna Hersek’e sevki yapılır.
Bosna Hersek Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Bosna Hersek gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Bosna Hersek acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Bosna Hersek Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Bosna Hersek DHL, Bosna Hersek FedEx ve Bosna Hersek UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Bosna Hersek Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Bosna Hersek kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Bosna Hersek Kargo Takip Numarası, gönderiniz Bosna Hersek’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Bosna Hersek’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Bosna Hersek gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Bosna Hersek’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BOSNA HERSEK’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Bosna Hersek Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Bosna Hersek kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Bosna Hersek koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Bosna Hersek kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Bosna Hersek kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Bosna Hersek Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Bosna Hersek’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Bosna Hersek paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Bosna Hersek yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Bosna Hersek Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Bosna Hersek Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: