BOLIVYA YURTDIŞI KARGO

Bolivya Yurtdışı Kargonuzu Bolivya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bolivya Doküman gönderimi, Bolivya Dosya gönderimi, Bolivya Evrak gönderimi, Bolivya Pasaport gönderimi, Bolivya Numune gönderimi, Bolivya Paket gönderimi, Bolivya Hediye gönderimi ve Bolivya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Bolivya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Bolivya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Bolivya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Bolivya’ya sevki yapılır.
Bolivya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Bolivya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Bolivya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Bolivya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Bolivya DHL, Bolivya FedEx ve Bolivya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Bolivya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Bolivya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Bolivya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Bolivya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Bolivya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Bolivya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Bolivya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BOLIVYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Bolivya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Bolivya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Bolivya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Bolivya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Bolivya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Bolivya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Bolivya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Bolivya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Bolivya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Bolivya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Bolivya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.