Birleşik Krallık'a Ağır Nakliyat Hizmeti Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Birleşik Krallık’a Ağır Nakliyat Hizmeti

Birleşik Krallık’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Birleşik Krallık’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Birleşik Krallık’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Birleşik Krallık’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Birleşik Krallık’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Birleşik Krallık’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Birleşik Krallık’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Birleşik Krallık’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Birleşik Krallık’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Birleşik Krallık’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Birleşik Krallık’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Birleşik Krallık’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Birleşik Krallık’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Birleşik Krallık’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Birleşik Krallık’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Birleşik Krallık’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Birleşik Krallık’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Birleşik Krallık’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Birleşik Krallık’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Birleşik Krallık’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Birleşik Krallık’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Birleşik Krallık’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Birleşik Krallık’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Birleşik Krallık’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Birleşik Krallık’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Birleşik Krallık’a Enerji santralleri taşımacılığı

Birleşik Krallık’a Beton santralleri taşımacılığı

Birleşik Krallık’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Birleşik Krallık’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Birleşik Krallık’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Birleşik Krallık’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Birleşik Krallık’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Birleşik Krallık’a bazı yüklerde Birleşik Krallık’a günlük hareket saatleri, Birleşik Krallık’a taşımaya devam edilecek saatler, Birleşik Krallık’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Birleşik Krallık’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Birleşik Krallık’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Birleşik Krallık’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Birleşik Krallık’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Birleşik Krallık’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: