BIRLEŞIK KRALLIK YURTDIŞI KARGO

Birleşik Krallık Yurtdışı Kargonuzu Birleşik Krallık Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Birleşik Krallık Doküman gönderimi, Birleşik Krallık Dosya gönderimi, Birleşik Krallık Evrak gönderimi, Birleşik Krallık Pasaport gönderimi, Birleşik Krallık Numune gönderimi, Birleşik Krallık Paket gönderimi, Birleşik Krallık Hediye gönderimi ve Birleşik Krallık Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Birleşik Krallık acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Birleşik Krallık Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Birleşik Krallık gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Birleşik Krallık’a sevki yapılır.
Birleşik Krallık Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Birleşik Krallık gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Birleşik Krallık acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Birleşik Krallık Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Birleşik Krallık DHL, Birleşik Krallık FedEx ve Birleşik Krallık UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Birleşik Krallık Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Birleşik Krallık kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Birleşik Krallık Kargo Takip Numarası, gönderiniz Birleşik Krallık’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Birleşik Krallık’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Birleşik Krallık gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Birleşik Krallık’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BIRLEŞIK KRALLIK’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Birleşik Krallık Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Birleşik Krallık kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Birleşik Krallık koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Birleşik Krallık kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Birleşik Krallık kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Birleşik Krallık Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Birleşik Krallık’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Birleşik Krallık paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Birleşik Krallık yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Birleşik Krallık Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Birleşik Krallık Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.