BIRLEŞIK KRALLIK UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Kargo34 benzersiz kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemizden, kargonuzu Birleşik Krallık Ekonomik ve Birleşik Krallık Express uçak kargo seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde sigortalı olarak göndermektedir. Birleşik Krallık havayollarına hakim olan şirketimiz Birleşik Krallık bölgesinde en makul, ucuz ve uygun fiyatlarla tarafınıza hizmet sunulduğu gibi; hem vaktinizden, hem de naktinizden kazanç sağlayan bir hizmet sunmaktadır.

Uzun yıllardır Türkiye – Birleşik Krallık arasında gerçekleştirdiğimiz acente ağımız sayesinde en sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye’den gönderi yapmak istediğiniz kargolarınız Birleşik Krallık’a Uçak kargo seçeneğiyle hemen göndermek için çağrı merkezimizden, deneyimli çağrı merkezi operatörlerimize kargonuzun ölçü bilgilerini, içeriğini, kap sayısını, varış ülkesi gibi bilgileri tam ve eksiksiz olarak belirtmeniz durumunda çok kısa bir vakitte Birleşik Krallık servis sürelerini ve Birleşik Krallık fiyat teklifi detaylıca alabilirsiniz.

TÜRKİYEDEN BIRLEŞIK KRALLIK’A NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Birleşik Krallık kargo göndermek isteyen ve detaylı bilgi almak isteyen tüm kullanıcılar internet sitemizden bir çok önemli bilgilere ulaşabilirler yada müşteri hizmetlerimizi arayarak sunduğumuz çözümlerin arasından seçim yapabilirler.

BIRLEŞIK KRALLIK’A KARGO KOŞULLARI

Uzman ekibimiz ile iletişim kurmanız durumunda, danışmanınız sizlerden Birleşik Krallık’a gönderilecek kargo detaylarını isteyecektir. vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ekibimiz tarafından size özel servis süreleri ve fiyat bilgileri gibi detaylı bilgiler sunulacaktır. Birleşik Krallık teslimat süreleri, Birleşik Krallık servis türü operasyon bilgileri ve Birleşik Krallık kargo maliyeti sizlere uygun gelmesi halinde hemen toplama kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderiniz İstanbul’da ise kargolarınız adresinizden ücretsiz olarak teslim alınacaktır. Türkiye içinden diğer şehirlerden Birleşik Krallık’a kargo gönderimi yapmak istediğinizde,

Birleşik Krallık’a çok ivedi bir şekilde gönderilmesi gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize extra bir ücretle yurtiçi uçak kargo hizmetleriyle aynı gün içinde ulaşmasınıda sağlayabiliriz. Biraz maliyetli bir yöntem olmasına rağmen zamanın değerli olduğu gönderiler için yurtiçi uçak kargo ile hızlı taşıma sağlanabilir.

Herhangi bir hızlı gönderme şartı bulunmadığı takdirde yurtiçi kargo servisiyle istanbula olan mesafenize göre değişen sürelerde 1-2 gün içinde ücretsiz olarak  gönderebilmektesiniz.

Kargo34 firmamız Birleşik Krallık’a olduğu kadar, yurt içinde de havaalanı bulunan illere uçak kargo taşımalarınızı yapmaktadır. İstanbul ofisimize ulaştırılan gönderileriniz uzman personelimiz tarafından özenle operasyon sürecine alınız. Ardından kargo ambalajında taşımaya engel durum mevcut değil ise, kargonun ödemesini yapmanızla birlikte kargonuz çıkış yapabilmesi için belgeler hazırlanmaktadır. Kargo uçağına gönderimi gerçekleşmektedir.

Birleşik Krallık’a Gıda ürünlerini kargo gönderimi yapacak müşteriler ilk olarak Gıda Üretim Serfitikasını ve Sağlık Sertifikalarını mail yada whatsapp yolu ile göndermeleri gerekmektedir. iletmiş olduğunuz üretim serfitikaları iş birliği yapmış olduğumuz Birleşik Krallık taşıma kuruluşuna gönderilir. Yapılan kontrollerden sonra kargonun Birleşik Krallıka taşınıp, taşınamayacağı firmanıza bildirilmektedir. Birleşik Krallık’a Kozmetik ve ilaç kargo gönderebilmek için MSDS formunu mail yada whatsapp ile iletmeniz gerekmektedir. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşmaktadır. Ürünün içeriğinde bulunan maddelelerin analizini belirten sonuç raporudur. Birleşik Krallık’a düzenli olarak hergün kargo çıkışlarımız bulunmaktadır. Firmamıza ulaşmış olan gönderiler aynı gün, ödemesi ve tüm evrakları eksiksiz ulaştırılması halinde aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüzde artık yurtdışına kargo göndermek hava kargo sayesinde kolay bir hal almıştır. Türkiye den Birleşik Krallık’a göndermek kadar zahmetsiz ve kolay bir hizmet haline gelmiştir. Müşteri hizmetlerimizi aramanız tüm bu işlemleri takip etmemize olanak sağlayacaktır. Birleşik Krallık kargo gönderilerilerinizle uzman kadromuz ilgilenecektir ve sizlere canlı canlı bilgi akışı sağlayacaktır.

Web sayfamız üzerinden Birleşik Krallık kargo takip numaralarınız ile sizlerde çok rahat bilgi edinebileceksiniz. 150 kg’a kadar Birleşik Krallık kargolarınızı gönderim yapabilirsiniz. 150 kg’dan fazla olan Birleşik Krallık gönderileriniz için ise kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak istediğinizde, parça parça da gönderebilmektesiniz.

Birleşik Krallık ihracat taşımacılığı yapmak istediğinizde firmamız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz, size bu konuda yardımcı olmaktadır.

BIRLEŞIK KRALLIK KARGO ÜCRETLERİ NASIL HESAPLANIR ?

Yurt dışına göndermiş olduğunuz kargolarınızın ücretleri ölçü bilgileri, ağırlığı ve Birleşik Krallık servis seçeneklerine göre belirlenmektedir. Gönderinizin ilk olarak kendi ağırlığına bakılmaktadır. Sonrasında vermiş olduğunuz ölçü bilgilerine göre hacim ağırlığı hesaplanarak yüksek olan kilogram üzerinden fiyat teklifi verilmektedir. Birleşik Krallık a gönderilecek olan kargonun ölçü ve ağırlığı fiyatı değiştiren önemli bir etkendir. Çünkü Birleşik Krallık fiyat teklifi bu bilgilere göre hazırlanmaktadır.

Birleşik Krallık Kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilerimiz web sitemizden gerekli tüm detaylara ulaşabilir. Fiyat konusunda net bilgiler alabilmek için müşteri danışmanınızı arayarak uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

Birleşik Krallık TAŞIMA ÜCRETİNİ NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

Birleşik Krallık’a Kargo taşıma maliyetleri havayolu hizmeti üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Bunlar Birleşik Krallık Ekonomik taşıma ve Birleşik Krallık Express taşıma olarak 2 tip hizmet alabilirsiniz. Bu servislerin kendi içinde avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Ucuz ve uygun yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürebildiğiniz gibi, bu servislerin müşterilere çeşitli avantajları ve ayrıcalıkları da bulunmaktadır. Ucuz ve Uygun yollu fiyatlı bir servis ile maliyetlerinizi düşürmek için, özellikle yollanan Birleşik Krallık kargosunun teslimat aciliyeti bulunmuyor ise Birleşik Krallık Ekonomik kargo hizmeti alarak daha uygun fiyatlara hizmet satınalmış olursunuz. Hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz Birleşik Krallık kargolarınız için Birleşik Krallık Express kargo hizmetini satınalarak, hızlı kargo servisinden yararlanabilirsiniz, Piyasada bulunan bir çok kargo firması arasında disiplinli, en rekabetçi fiyatlar sunan, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış olan şirketimizin Birleşik Krallık taşıma avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin ilk isteği bahsedilen servis ve Birleşik Krallık fiyat politikaları hususlarında kaliteli hizmetin gerçeğe dönüşmüş halidir. Türkiye merkezli bir Birleşik Krallık uçak kargo hizmeti veren Kargo34 bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı Birleşik Krallık uçak kurye hizmetleri ile hızlı, güvenli ve sigortalı hizmet çözümleri sağlamaktadır.

Gönderilerin özelliği her ne olursa olsun gümrükte oluşabilecek olası sorunların önüne geçmek için profesyonel anlamda destek sunmakta olan Birleşik Krallık kargo için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Kargo34 şuana kadar edinmiş olduğu tüm tecrübe ve deneyimleriyle bir problem yaşadığınızda sizlere kolay ve hızlı çözümlere kavuşmanıza olanak sağlayacağı gibi; vakit ve nakit kaybetmenizin de önüne geçecektir.

Birleşik Krallık Kargo Gönderi Ücretleri hususunda detaylı bilgi elde etmek isteyen müşterilerimizin çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşme gerçekleştirebilirler. Verilen tüm bu hizmetlerde mesafe aralıkları her ne kadar uzak olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatları gerçekleştirmektedirler. Birleşik Krallık Uçak Kargo Hizmetleri kullanılırken en çok dikkat gerektiren hususlar kargo işlemlerini yapacak olan firmaların güvenilir ve garantili hizmet verebilmesidir. Firmamız ilgili, şeffaf ve dürüst hizmet politikası ile müşteri memnuniyetini her zaman bi an önde kazandığı gibi, sektörde ki ender şirketlerin arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılacak olan uçak kargo taşımacılığını tüm insanların arasında ki bulunan dostluk bağlarının gelişmesiyle ve ticari faaliyetlerini arttırmasıyla son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Birleşik Krallık Koli taşıma, Birleşik Krallık Paket taşıma, Birleşik Krallık Evrak kargosu, Birleşik Krallık Hediye kargo, Birleşik Krallık Makine kargo, ve Birleşik Krallık numune kargo, gibi hizmetlerimizi en hızlı şekilde, sigortalı ve sağlam bir şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş bir firmayız, hizmet ağımızda olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktayız.

Global olarak dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar arasında işletmeler açısından oldukça önemli olan Birleşik Krallık ithalat ve ihracat faaliyetlerin yanı sıra havayolu kargo taşımacılığı alanında herkes tarafından bilinen Kargo34 firması sektör içerisinde yer alan gelişmiş hizmetleri en güvelilir şekilde sağlamaktadır.

BIRLEŞIK KRALLIK KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Birleşik Krallık Numune gönderi, Birleşik Krallık koli gönderme, gibi taşınabilir değerleri en güvenli şekilde adreslerine teslim etmekteyiz. Herhangi bir tonaj, kilo sınırı olmadan hızlı ve güvenilir Birleşik Krallık transferlerini performans/fiyat ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktayız.

Kargo34 tarafından sunulan Birleşik Krallık Uçak Kargo Hizmetlerine itibar eden tüm müşterilerimiz ürünlerini emin ellere teslim ettğinden hiçbir şüphesi olmasın.

Firmamız ile iletişim kurmak maksadıyla talep formlarını kullanabilir, whatsapp hattımızdan yazıp, mail iletişimi sağlayabildiğiniz gibi merkez ofisimizi arıyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. isterseniz Birleşik Krallık hava kargo destek birimimizle iletişim kurabilirsiniz.

Uzman ekibimiz tüm süreçte sizinle bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi alabilmek için günün her saati yazılı ortamlarda e mail yoluyla veya telefon üzerinden de bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Kargo gönderiminde, teslimat aşamasına kadar bütün süreci profesyonel anlamda destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adreste bulunduğunuzun altını çizmek isteriz.

Birleşik Krallık’ın kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Birleşik Krallık gümrüğüne varış yapan kargolar herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünlerin faturasında ki ücrete göre vergi alınmaktadır.

Hizmet detayları, Birleşik Krallık gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayınız.

BIRLEŞIK KRALLIK KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Birleşik Krallık’a firmamız güvencesi altında kargo gönderimleri yapacak müşterilerimiz, deneyimli ekibimiz ile kargo bilgilerini paylaşmaktadır.

Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri de dikkate alınarak kargo fiyatı hesaplanır.

Bu işlem çok basit bir işlemdir. Sizler de aşağıdaki hesaplama ile kargonuzun hacim ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

( Boy x En x Yükseklik ) / 5000 – Genelde numune tarzında gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır.

Ortaya çıkacak olan sonuç, gerçek ağırlıktan daha fazlaysa bu hacim kilo esas alınarak fiyat teklifi iletilir.

ancak hacim ağırlığının küçük olması halinde, gerçek ağırlık üzerinden Birleşik Krallık kargo fiyat teklifi iletmekteyiz.

Hacim ağırlığı hesaplama işleminden anlaşıldığı üzere Birleşik Krallık uçak kargo ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin  ne kadar önemli olduğu ve bir cm’ nin bile Birleşik Krallık kargo taşıma maliyetini çok fazla değiştirdiğini görebilirsiniz.

Uzman kadromuz sizlere her aşamada bilgi sunar ve alternatif Birleşik Krallık lojistik taşıma konularında öneriler sunar, taşıma ile alakalı analizi yaparak çözüm üretirler.

Birleşik Krallık’a bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslararası bağlantısı çok güçlü, kaliteli çözümler sunan ve her ülkede çok fazla bağlı acenteleri ile hizmet vermektedir.

yurtdışı kargo şirketimiz ile fiyat tekliflerini almadan önce karar vermeyiniz.

Piyasada bulunan en uygun Birleşik Krallık kargo ücretlerini tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Yıllardır, Birleşik Krallık karayolu taşımacılık, Birleşik Krallık havayolu taşımacılık, Birleşik Krallık Denizyolu taşımacılık, hizmetleriyle güvenle sigortalı olarak hizmet veriyoruz.

Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatlarının da uzmanlaşmış bir ekip ile sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunabilmek adına aralıksız çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Kargo34 hayatın her bir yanında sizlere Birleşik Krallık Uçak Kargo ile yurtdışına, kargo hizmetleri sunmaya devam etmekten mutluluk duyar.

BIRLEŞIK KRALLIK KARGO İLE NELER GÖNDERİLİR.

Kargo şirketimiz ile hizmet almış olan bütün müşterilerimiz web sitemiz üzerinden kargolarını her an canlı canlı takip edebilirler. Kargo çıkış saati ve tarihi, an itibariyle bulunmuş olduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi detaylı tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabileceksiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu olanaktan bizi seçecek olan bütün müşteriler yararlanabilmektedir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolarınız merkez ofislerimizden çıktığı an itibariyle takip kodları tarafımıza ulaşmakta ve an an raporlanabilmektedir.

Size iletecegimiz Birleşik Krallık kargo takip numarası ile, tüm cihazlarınızdan anlık olarak paketinizin hareketlerini takip edebilirsiniz..

Birleşik Krallık kargonuz hangi saat, tarih ve kime teslim edildiğne dair haftanın 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Birleşik Krallık Gönderinizin durumunu en ivedi şekilde takip etmek için Birleşik Krallık Kargo Takip Sorgulama ekranına girerek takip numarasını yazarak ulaşabilirsiniz.

Açılan pencerede Birleşik Krallık uçak kargonuza ait, öğrenmek istediğiniz tüm detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Birleşik Krallık kargo teslimat süresini öğrenmek için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Kargo34 uçak kargo taşımacılığı alanında Birleşik Krallık’a sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir çözüm ortağı filosuna sahiptir.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olmuştur, Firmamız Birleşik Krallık taşımacılık sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile çözüm ortağınızdır.

Birleşik Krallık Uçak kargo gönderileri de; Birleşik Krallık zarf gonderisi, Birleşik Krallık koli taşıma, Birleşik Krallık evrak gönderme, Birleşik Krallık acil paket gönderme, Birleşik Krallık acil numune, gibi taşınabilir değerleri en güvenli bir şekilde Birleşik Krallık daki müşterinizin adresine ulaştırmaktadır.