BHUTAN YURTDIŞI KARGO

Bhutan Yurtdışı Kargonuzu Bhutan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bhutan Doküman gönderimi, Bhutan Dosya gönderimi, Bhutan Evrak gönderimi, Bhutan Pasaport gönderimi, Bhutan Numune gönderimi, Bhutan Paket gönderimi, Bhutan Hediye gönderimi ve Bhutan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Bhutan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Bhutan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Bhutan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Bhutan’a sevki yapılır.
Bhutan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Bhutan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Bhutan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Bhutan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Bhutan DHL, Bhutan FedEx ve Bhutan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Bhutan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Bhutan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Bhutan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Bhutan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Bhutan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Bhutan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Bhutan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BHUTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Bhutan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Bhutan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Bhutan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Bhutan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Bhutan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Bhutan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Bhutan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Bhutan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Bhutan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Bhutan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Bhutan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.