• Home
  • Blog
  • Beyaz Rusya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Beyaz Rusya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Beyaz Rusya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Beyaz Rusya’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Beyaz Rusya’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Beyaz Rusya’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Beyaz Rusya’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Beyaz Rusya Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Beyaz Rusya’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Beyaz Rusya’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Beyaz Rusya’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Beyaz Rusya’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Beyaz Rusya Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Beyaz Rusya’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Beyaz Rusya’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Beyaz Rusya’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Beyaz Rusya’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Beyaz Rusya’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Beyaz Rusya’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Beyaz Rusya’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Beyaz Rusya’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Beyaz Rusya’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Beyaz Rusya’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Beyaz Rusya’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Beyaz Rusya’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Beyaz Rusya’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Beyaz Rusya’ya İç taşıma

Beyaz Rusya’ya Dokümantasyon

Beyaz Rusya’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Beyaz Rusya’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Beyaz Rusya’ya özel sergiler, Beyaz Rusya’ya kongreler, toplantılar ve Beyaz Rusya’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Beyaz Rusya’ya katılımcı firmalar, Beyaz Rusya’ya stand imalatçıları, Beyaz Rusya’ya fuar ve Beyaz Rusya’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Beyaz Rusya’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Beyaz Rusya’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Beyaz Rusya’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Beyaz Rusya’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Beyaz Rusya’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Beyaz Rusya’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Beyaz Rusya’ya  yüksek hizmet kalitesi, Beyaz Rusya’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Beyaz Rusya’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Beyaz Rusya’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Beyaz Rusya’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Beyaz Rusya’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Beyaz Rusya’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Beyaz Rusya’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Beyaz Rusya’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Beyaz Rusya’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Beyaz Rusya’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Beyaz Rusya’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Beyaz Rusya’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Beyaz Rusya’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Beyaz Rusya’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Beyaz Rusya’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google