• Home
  • Blog
  • Beyaz Rusya’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

Beyaz Rusya’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Beyaz Rusya’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Beyaz Rusya’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Beyaz Rusya’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Beyaz Rusya’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Beyaz Rusya’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Beyaz Rusya’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Beyaz Rusya’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Beyaz Rusya’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Beyaz Rusya’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Beyaz Rusya’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Beyaz Rusya’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Beyaz Rusya’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Beyaz Rusya’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Beyaz Rusya’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Beyaz Rusya’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Beyaz Rusya’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Beyaz Rusya’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Beyaz Rusya’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Beyaz Rusya’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Beyaz Rusya’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Beyaz Rusya’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Beyaz Rusya’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Beyaz Rusya’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Beyaz Rusya’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Beyaz Rusya’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Beyaz Rusya’ya Beton santralleri taşımacılığı

Beyaz Rusya’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Beyaz Rusya’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Beyaz Rusya’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Beyaz Rusya’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Beyaz Rusya’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Beyaz Rusya’ya bazı yüklerde Beyaz Rusya’ya günlük hareket saatleri, Beyaz Rusya’ya taşımaya devam edilecek saatler, Beyaz Rusya’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Beyaz Rusya’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Beyaz Rusya’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Beyaz Rusya’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Beyaz Rusya’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Beyaz Rusya’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google