BEYAZ RUSYA YURTDIŞI KARGO

Beyaz Rusya Yurtdışı Kargonuzu Beyaz Rusya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Beyaz Rusya Doküman gönderimi, Beyaz Rusya Dosya gönderimi, Beyaz Rusya Evrak gönderimi, Beyaz Rusya Pasaport gönderimi, Beyaz Rusya Numune gönderimi, Beyaz Rusya Paket gönderimi, Beyaz Rusya Hediye gönderimi ve Beyaz Rusya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Beyaz Rusya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Beyaz Rusya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Beyaz Rusya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Beyaz Rusya’ya sevki yapılır.
Beyaz Rusya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Beyaz Rusya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Beyaz Rusya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Beyaz Rusya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Beyaz Rusya DHL, Beyaz Rusya FedEx ve Beyaz Rusya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Beyaz Rusya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Beyaz Rusya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Beyaz Rusya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Beyaz Rusya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Beyaz Rusya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Beyaz Rusya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Beyaz Rusya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BEYAZ RUSYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Beyaz Rusya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Beyaz Rusya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Beyaz Rusya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Beyaz Rusya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Beyaz Rusya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Beyaz Rusya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Beyaz Rusya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Beyaz Rusya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Beyaz Rusya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Beyaz Rusya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Beyaz Rusya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.