BERMUDA YURTDIŞI KARGO

Bermuda Yurtdışı Kargonuzu Bermuda Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bermuda Doküman gönderimi, Bermuda Dosya gönderimi, Bermuda Evrak gönderimi, Bermuda Pasaport gönderimi, Bermuda Numune gönderimi, Bermuda Paket gönderimi, Bermuda Hediye gönderimi ve Bermuda Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Bermuda acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Bermuda Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Bermuda gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Bermuda’ya sevki yapılır.
Bermuda Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Bermuda gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Bermuda acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Bermuda Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Bermuda DHL, Bermuda FedEx ve Bermuda UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Bermuda Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Bermuda kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Bermuda Kargo Takip Numarası, gönderiniz Bermuda’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Bermuda’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Bermuda gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Bermuda’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BERMUDA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Bermuda Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Bermuda kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Bermuda koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Bermuda kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Bermuda kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Bermuda Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Bermuda’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Bermuda paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Bermuda yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Bermuda Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Bermuda Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.