Belize Express Kargo, Belize Ekonomi Kargo,

BELIZE YURTDIŞI KARGO

Belize Yurtdışı Kargonuzu Belize Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Belize Doküman gönderimi, Belize Dosya gönderimi, Belize Evrak gönderimi, Belize Pasaport gönderimi, Belize Numune gönderimi, Belize Paket gönderimi, Belize Hediye gönderimi ve Belize Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Belize acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Belize Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Belize gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Belize’ye sevki yapılır.
Belize Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Belize gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Belize acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Belize Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Belize DHL, Belize FedEx ve Belize UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Belize Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Belize kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Belize Kargo Takip Numarası, gönderiniz Belize’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Belize’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Belize gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Belize’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BELIZE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Belize Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Belize kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Belize koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Belize kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Belize kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Belize Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Belize’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Belize paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Belize yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Belize Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Belize Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: