Batı Sahara’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Batı Sahara’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Batı Sahara’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Batı Sahara’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Batı Sahara’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Batı Sahara’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Batı Sahara Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Batı Sahara’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Batı Sahara’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Batı Sahara’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Batı Sahara’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Batı Sahara Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Batı Sahara’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Batı Sahara’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Batı Sahara’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Batı Sahara’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Batı Sahara’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Batı Sahara’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Batı Sahara’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Batı Sahara’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Batı Sahara’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Batı Sahara’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Batı Sahara’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Batı Sahara’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Batı Sahara’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Batı Sahara’ya İç taşıma

Batı Sahara’ya Dokümantasyon

Batı Sahara’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Batı Sahara’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Batı Sahara’ya özel sergiler, Batı Sahara’ya kongreler, toplantılar ve Batı Sahara’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Batı Sahara’ya katılımcı firmalar, Batı Sahara’ya stand imalatçıları, Batı Sahara’ya fuar ve Batı Sahara’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Batı Sahara’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Batı Sahara’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Batı Sahara’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Batı Sahara’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Batı Sahara’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Batı Sahara’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Batı Sahara’ya  yüksek hizmet kalitesi, Batı Sahara’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Batı Sahara’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Batı Sahara’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Batı Sahara’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Batı Sahara’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Batı Sahara’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Batı Sahara’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Batı Sahara’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Batı Sahara’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Batı Sahara’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Batı Sahara’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Batı Sahara’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Batı Sahara’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Batı Sahara’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Batı Sahara’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.