Batı Sahara’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Batı Sahara’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Batı Sahara’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Batı Sahara’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Batı Sahara’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Batı Sahara’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Batı Sahara’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Batı Sahara’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Batı Sahara’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Batı Sahara’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Batı Sahara’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Batı Sahara’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Batı Sahara’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Batı Sahara’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Batı Sahara’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Batı Sahara’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Batı Sahara’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Batı Sahara’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Batı Sahara’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Batı Sahara’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Batı Sahara’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Batı Sahara’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Batı Sahara’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Batı Sahara’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Batı Sahara’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Batı Sahara’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Batı Sahara’ya Beton santralleri taşımacılığı

Batı Sahara’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Batı Sahara’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Batı Sahara’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Batı Sahara’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Batı Sahara’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Batı Sahara’ya bazı yüklerde Batı Sahara’ya günlük hareket saatleri, Batı Sahara’ya taşımaya devam edilecek saatler, Batı Sahara’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Batı Sahara’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Batı Sahara’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Batı Sahara’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Batı Sahara’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Batı Sahara’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.