BATI SAHARA YURTDIŞI KARGO

Batı Sahara Yurtdışı Kargonuzu Batı Sahara Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Batı Sahara Doküman gönderimi, Batı Sahara Dosya gönderimi, Batı Sahara Evrak gönderimi, Batı Sahara Pasaport gönderimi, Batı Sahara Numune gönderimi, Batı Sahara Paket gönderimi, Batı Sahara Hediye gönderimi ve Batı Sahara Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Batı Sahara acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Batı Sahara Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Batı Sahara gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Batı Sahara’ya sevki yapılır.
Batı Sahara Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Batı Sahara gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Batı Sahara acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Batı Sahara Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Batı Sahara DHL, Batı Sahara FedEx ve Batı Sahara UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Batı Sahara Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Batı Sahara kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Batı Sahara Kargo Takip Numarası, gönderiniz Batı Sahara’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Batı Sahara’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Batı Sahara gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Batı Sahara’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BATI SAHARA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Batı Sahara Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Batı Sahara kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Batı Sahara koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Batı Sahara kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Batı Sahara kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Batı Sahara Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Batı Sahara’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Batı Sahara paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Batı Sahara yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Batı Sahara Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Batı Sahara Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.