BARBADOS YURTDIŞI KARGO

Barbados Yurtdışı Kargonuzu Barbados Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Barbados Doküman gönderimi, Barbados Dosya gönderimi, Barbados Evrak gönderimi, Barbados Pasaport gönderimi, Barbados Numune gönderimi, Barbados Paket gönderimi, Barbados Hediye gönderimi ve Barbados Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Barbados acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Barbados Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Barbados gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Barbados’a sevki yapılır.
Barbados Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Barbados gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Barbados acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Barbados Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Barbados DHL, Barbados FedEx ve Barbados UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Barbados Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Barbados kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Barbados Kargo Takip Numarası, gönderiniz Barbados’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Barbados’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Barbados gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Barbados’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BARBADOS’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Barbados Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Barbados kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Barbados koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Barbados kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Barbados kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Barbados Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Barbados’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Barbados paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Barbados yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Barbados Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Barbados Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.