BANGLADEŞ YURTDIŞI KARGO

Bangladeş Yurtdışı Kargonuzu Bangladeş Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bangladeş Doküman gönderimi, Bangladeş Dosya gönderimi, Bangladeş Evrak gönderimi, Bangladeş Pasaport gönderimi, Bangladeş Numune gönderimi, Bangladeş Paket gönderimi, Bangladeş Hediye gönderimi ve Bangladeş Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Bangladeş acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Bangladeş Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Bangladeş gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Bangladeş’e sevki yapılır.
Bangladeş Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Bangladeş gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Bangladeş acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Bangladeş Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Bangladeş DHL, Bangladeş FedEx ve Bangladeş UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Bangladeş Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Bangladeş kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Bangladeş Kargo Takip Numarası, gönderiniz Bangladeş’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Bangladeş’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Bangladeş gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Bangladeş’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BANGLADEŞ’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Bangladeş Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Bangladeş kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Bangladeş koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Bangladeş kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Bangladeş kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Bangladeş Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Bangladeş’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Bangladeş paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Bangladeş yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Bangladeş Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Bangladeş Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.