BAHAMALAR YURTDIŞI KARGO

Bahamalar Yurtdışı Kargonuzu Bahamalar Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bahamalar Doküman gönderimi, Bahamalar Dosya gönderimi, Bahamalar Evrak gönderimi, Bahamalar Pasaport gönderimi, Bahamalar Numune gönderimi, Bahamalar Paket gönderimi, Bahamalar Hediye gönderimi ve Bahamalar Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Bahamalar acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Bahamalar Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Bahamalar gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Bahamalar’a sevki yapılır.
Bahamalar Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Bahamalar gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Bahamalar acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Bahamalar Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Bahamalar DHL, Bahamalar FedEx ve Bahamalar UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Bahamalar Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Bahamalar kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Bahamalar Kargo Takip Numarası, gönderiniz Bahamalar’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Bahamalar’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Bahamalar gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Bahamalar’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

BAHAMALAR’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Bahamalar Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Bahamalar kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Bahamalar koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Bahamalar kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Bahamalar kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Bahamalar Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Bahamalar’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Bahamalar paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Bahamalar yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Bahamalar Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Bahamalar Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.