AZERBAYCAN YURTDIŞI KARGO

Azerbaycan Yurtdışı Kargonuzu Azerbaycan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Azerbaycan Doküman gönderimi, Azerbaycan Dosya gönderimi, Azerbaycan Evrak gönderimi, Azerbaycan Pasaport gönderimi, Azerbaycan Numune gönderimi, Azerbaycan Paket gönderimi, Azerbaycan Hediye gönderimi ve Azerbaycan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Azerbaycan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Azerbaycan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Azerbaycan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Azerbaycan’a sevki yapılır.
Azerbaycan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Azerbaycan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Azerbaycan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Azerbaycan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Azerbaycan DHL, Azerbaycan FedEx ve Azerbaycan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Azerbaycan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Azerbaycan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Azerbaycan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Azerbaycan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Azerbaycan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Azerbaycan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Azerbaycan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

AZERBAYCAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Azerbaycan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Azerbaycan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Azerbaycan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Azerbaycan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Azerbaycan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Azerbaycan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Azerbaycan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Azerbaycan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Azerbaycan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Azerbaycan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Azerbaycan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.