AVUSTURYA YURTDIŞI KARGO

Avusturya Yurtdışı Kargonuzu Avusturya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Avusturya Doküman gönderimi, Avusturya Dosya gönderimi, Avusturya Evrak gönderimi, Avusturya Pasaport gönderimi, Avusturya Numune gönderimi, Avusturya Paket gönderimi, Avusturya Hediye gönderimi ve Avusturya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Avusturya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Avusturya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Avusturya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Avusturya’ya sevki yapılır.
Avusturya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Avusturya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Avusturya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Avusturya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Avusturya DHL, Avusturya FedEx ve Avusturya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Avusturya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Avusturya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Avusturya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Avusturya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Avusturya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Avusturya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Avusturya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

AVUSTURYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Avusturya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Avusturya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Avusturya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Avusturya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Avusturya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Avusturya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Avusturya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Avusturya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Avusturya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Avusturya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Avusturya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.