AVUSTRALYA YURTDIŞI KARGO

Avustralya Yurtdışı Kargonuzu Avustralya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Avustralya Doküman gönderimi, Avustralya Dosya gönderimi, Avustralya Evrak gönderimi, Avustralya Pasaport gönderimi, Avustralya Numune gönderimi, Avustralya Paket gönderimi, Avustralya Hediye gönderimi ve Avustralya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Avustralya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Avustralya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Avustralya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Avustralya’ya sevki yapılır.
Avustralya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Avustralya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Avustralya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Avustralya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Avustralya DHL, Avustralya FedEx ve Avustralya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Avustralya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Avustralya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Avustralya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Avustralya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Avustralya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Avustralya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Avustralya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

AVUSTRALYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Avustralya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Avustralya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Avustralya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Avustralya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Avustralya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Avustralya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Avustralya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Avustralya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Avustralya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Avustralya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Avustralya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.