Avrupa Birliği’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Avrupa Birliği’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Avrupa Birliği’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Avrupa Birliği’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Avrupa Birliği’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Avrupa Birliği’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Avrupa Birliği’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Avrupa Birliği’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Avrupa Birliği’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Avrupa Birliği’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Avrupa Birliği’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Avrupa Birliği’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Avrupa Birliği’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Avrupa Birliği’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Avrupa Birliği’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Avrupa Birliği’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Avrupa Birliği’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Avrupa Birliği’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Avrupa Birliği’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Avrupa Birliği’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Avrupa Birliği’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Avrupa Birliği’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Avrupa Birliği’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Avrupa Birliği’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Avrupa Birliği’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Avrupa Birliği’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Avrupa Birliği’ye Beton santralleri taşımacılığı

Avrupa Birliği’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Avrupa Birliği’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Avrupa Birliği’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Avrupa Birliği’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Avrupa Birliği’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Avrupa Birliği’ye bazı yüklerde Avrupa Birliği’ye günlük hareket saatleri, Avrupa Birliği’ye taşımaya devam edilecek saatler, Avrupa Birliği’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Avrupa Birliği’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Avrupa Birliği’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Avrupa Birliği’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Avrupa Birliği’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Avrupa Birliği’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.