AVRUPA BIRLIĞI YURTDIŞI KARGO

Avrupa Birliği Yurtdışı Kargonuzu Avrupa Birliği Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Avrupa Birliği Doküman gönderimi, Avrupa Birliği Dosya gönderimi, Avrupa Birliği Evrak gönderimi, Avrupa Birliği Pasaport gönderimi, Avrupa Birliği Numune gönderimi, Avrupa Birliği Paket gönderimi, Avrupa Birliği Hediye gönderimi ve Avrupa Birliği Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Avrupa Birliği acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Avrupa Birliği Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Avrupa Birliği gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Avrupa Birliği’ye sevki yapılır.
Avrupa Birliği Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Avrupa Birliği gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Avrupa Birliği acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Avrupa Birliği Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Avrupa Birliği DHL, Avrupa Birliği FedEx ve Avrupa Birliği UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Avrupa Birliği Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Avrupa Birliği kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Avrupa Birliği Kargo Takip Numarası, gönderiniz Avrupa Birliği’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Avrupa Birliği’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Avrupa Birliği gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Avrupa Birliği’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

AVRUPA BIRLIĞI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Avrupa Birliği Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Avrupa Birliği kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Avrupa Birliği koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Avrupa Birliği kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Avrupa Birliği kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Avrupa Birliği Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Avrupa Birliği’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Avrupa Birliği paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Avrupa Birliği yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Avrupa Birliği Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Avrupa Birliği Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.