AVRUPA BIRLIĞI UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Kargo34 benzersiz kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemizden, kargonuzu Avrupa Birliği Ekonomik ve Avrupa Birliği Express uçak kargo seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde sigortalı olarak göndermektedir. Avrupa Birliği havayollarına hakim olan şirketimiz Avrupa Birliği bölgesinde en makul, ucuz ve uygun fiyatlarla tarafınıza hizmet sunulduğu gibi; hem vaktinizden, hem de naktinizden kazanç sağlayan bir hizmet sunmaktadır.

Uzun yıllardır Türkiye – Avrupa Birliği arasında gerçekleştirdiğimiz acente ağımız sayesinde en sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye’den gönderi yapmak istediğiniz kargolarınız Avrupa Birliği’ye Uçak kargo seçeneğiyle hemen göndermek için çağrı merkezimizden, deneyimli çağrı merkezi operatörlerimize kargonuzun ölçü bilgilerini, içeriğini, kap sayısını, varış ülkesi gibi bilgileri tam ve eksiksiz olarak belirtmeniz durumunda çok kısa bir vakitte Avrupa Birliği servis sürelerini ve Avrupa Birliği fiyat teklifi detaylıca alabilirsiniz.

TÜRKİYEDEN AVRUPA BIRLIĞI’YE NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Avrupa Birliği kargo göndermek isteyen ve detaylı bilgi almak isteyen tüm kullanıcılar internet sitemizden bir çok önemli bilgilere ulaşabilirler yada müşteri hizmetlerimizi arayarak sunduğumuz çözümlerin arasından seçim yapabilirler.

AVRUPA BIRLIĞI’YE KARGO KOŞULLARI

Uzman ekibimiz ile iletişim kurmanız durumunda, danışmanınız sizlerden Avrupa Birliği’ye gönderilecek kargo detaylarını isteyecektir. vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ekibimiz tarafından size özel servis süreleri ve fiyat bilgileri gibi detaylı bilgiler sunulacaktır. Avrupa Birliği teslimat süreleri, Avrupa Birliği servis türü operasyon bilgileri ve Avrupa Birliği kargo maliyeti sizlere uygun gelmesi halinde hemen toplama kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderiniz İstanbul’da ise kargolarınız adresinizden ücretsiz olarak teslim alınacaktır. Türkiye içinden diğer şehirlerden Avrupa Birliği’ye kargo gönderimi yapmak istediğinizde,

Avrupa Birliği’ye çok ivedi bir şekilde gönderilmesi gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize extra bir ücretle yurtiçi uçak kargo hizmetleriyle aynı gün içinde ulaşmasınıda sağlayabiliriz. Biraz maliyetli bir yöntem olmasına rağmen zamanın değerli olduğu gönderiler için yurtiçi uçak kargo ile hızlı taşıma sağlanabilir.

Herhangi bir hızlı gönderme şartı bulunmadığı takdirde yurtiçi kargo servisiyle istanbula olan mesafenize göre değişen sürelerde 1-2 gün içinde ücretsiz olarak  gönderebilmektesiniz.

Kargo34 firmamız Avrupa Birliği’ye olduğu kadar, yurt içinde de havaalanı bulunan illere uçak kargo taşımalarınızı yapmaktadır. İstanbul ofisimize ulaştırılan gönderileriniz uzman personelimiz tarafından özenle operasyon sürecine alınız. Ardından kargo ambalajında taşımaya engel durum mevcut değil ise, kargonun ödemesini yapmanızla birlikte kargonuz çıkış yapabilmesi için belgeler hazırlanmaktadır. Kargo uçağına gönderimi gerçekleşmektedir.

Avrupa Birliği’ye Gıda ürünlerini kargo gönderimi yapacak müşteriler ilk olarak Gıda Üretim Serfitikasını ve Sağlık Sertifikalarını mail yada whatsapp yolu ile göndermeleri gerekmektedir. iletmiş olduğunuz üretim serfitikaları iş birliği yapmış olduğumuz Avrupa Birliği taşıma kuruluşuna gönderilir. Yapılan kontrollerden sonra kargonun Avrupa Birliğia taşınıp, taşınamayacağı firmanıza bildirilmektedir. Avrupa Birliği’ye Kozmetik ve ilaç kargo gönderebilmek için MSDS formunu mail yada whatsapp ile iletmeniz gerekmektedir. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşmaktadır. Ürünün içeriğinde bulunan maddelelerin analizini belirten sonuç raporudur. Avrupa Birliği’ye düzenli olarak hergün kargo çıkışlarımız bulunmaktadır. Firmamıza ulaşmış olan gönderiler aynı gün, ödemesi ve tüm evrakları eksiksiz ulaştırılması halinde aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüzde artık yurtdışına kargo göndermek hava kargo sayesinde kolay bir hal almıştır. Türkiye den Avrupa Birliği’ye göndermek kadar zahmetsiz ve kolay bir hizmet haline gelmiştir. Müşteri hizmetlerimizi aramanız tüm bu işlemleri takip etmemize olanak sağlayacaktır. Avrupa Birliği kargo gönderilerilerinizle uzman kadromuz ilgilenecektir ve sizlere canlı canlı bilgi akışı sağlayacaktır.

Web sayfamız üzerinden Avrupa Birliği kargo takip numaralarınız ile sizlerde çok rahat bilgi edinebileceksiniz. 150 kg’a kadar Avrupa Birliği kargolarınızı gönderim yapabilirsiniz. 150 kg’dan fazla olan Avrupa Birliği gönderileriniz için ise kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak istediğinizde, parça parça da gönderebilmektesiniz.

Avrupa Birliği ihracat taşımacılığı yapmak istediğinizde firmamız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz, size bu konuda yardımcı olmaktadır.

AVRUPA BIRLIĞI KARGO ÜCRETLERİ NASIL HESAPLANIR ?

Yurt dışına göndermiş olduğunuz kargolarınızın ücretleri ölçü bilgileri, ağırlığı ve Avrupa Birliği servis seçeneklerine göre belirlenmektedir. Gönderinizin ilk olarak kendi ağırlığına bakılmaktadır. Sonrasında vermiş olduğunuz ölçü bilgilerine göre hacim ağırlığı hesaplanarak yüksek olan kilogram üzerinden fiyat teklifi verilmektedir. Avrupa Birliği a gönderilecek olan kargonun ölçü ve ağırlığı fiyatı değiştiren önemli bir etkendir. Çünkü Avrupa Birliği fiyat teklifi bu bilgilere göre hazırlanmaktadır.

Avrupa Birliği Kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilerimiz web sitemizden gerekli tüm detaylara ulaşabilir. Fiyat konusunda net bilgiler alabilmek için müşteri danışmanınızı arayarak uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

Avrupa Birliği TAŞIMA ÜCRETİNİ NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

Avrupa Birliği’ye Kargo taşıma maliyetleri havayolu hizmeti üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Bunlar Avrupa Birliği Ekonomik taşıma ve Avrupa Birliği Express taşıma olarak 2 tip hizmet alabilirsiniz. Bu servislerin kendi içinde avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Ucuz ve uygun yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürebildiğiniz gibi, bu servislerin müşterilere çeşitli avantajları ve ayrıcalıkları da bulunmaktadır. Ucuz ve Uygun yollu fiyatlı bir servis ile maliyetlerinizi düşürmek için, özellikle yollanan Avrupa Birliği kargosunun teslimat aciliyeti bulunmuyor ise Avrupa Birliği Ekonomik kargo hizmeti alarak daha uygun fiyatlara hizmet satınalmış olursunuz. Hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz Avrupa Birliği kargolarınız için Avrupa Birliği Express kargo hizmetini satınalarak, hızlı kargo servisinden yararlanabilirsiniz, Piyasada bulunan bir çok kargo firması arasında disiplinli, en rekabetçi fiyatlar sunan, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış olan şirketimizin Avrupa Birliği taşıma avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin ilk isteği bahsedilen servis ve Avrupa Birliği fiyat politikaları hususlarında kaliteli hizmetin gerçeğe dönüşmüş halidir. Türkiye merkezli bir Avrupa Birliği uçak kargo hizmeti veren Kargo34 bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı Avrupa Birliği uçak kurye hizmetleri ile hızlı, güvenli ve sigortalı hizmet çözümleri sağlamaktadır.

Gönderilerin özelliği her ne olursa olsun gümrükte oluşabilecek olası sorunların önüne geçmek için profesyonel anlamda destek sunmakta olan Avrupa Birliği kargo için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Kargo34 şuana kadar edinmiş olduğu tüm tecrübe ve deneyimleriyle bir problem yaşadığınızda sizlere kolay ve hızlı çözümlere kavuşmanıza olanak sağlayacağı gibi; vakit ve nakit kaybetmenizin de önüne geçecektir.

Avrupa Birliği Kargo Gönderi Ücretleri hususunda detaylı bilgi elde etmek isteyen müşterilerimizin çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşme gerçekleştirebilirler. Verilen tüm bu hizmetlerde mesafe aralıkları her ne kadar uzak olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatları gerçekleştirmektedirler. Avrupa Birliği Uçak Kargo Hizmetleri kullanılırken en çok dikkat gerektiren hususlar kargo işlemlerini yapacak olan firmaların güvenilir ve garantili hizmet verebilmesidir. Firmamız ilgili, şeffaf ve dürüst hizmet politikası ile müşteri memnuniyetini her zaman bi an önde kazandığı gibi, sektörde ki ender şirketlerin arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılacak olan uçak kargo taşımacılığını tüm insanların arasında ki bulunan dostluk bağlarının gelişmesiyle ve ticari faaliyetlerini arttırmasıyla son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Avrupa Birliği Koli taşıma, Avrupa Birliği Paket taşıma, Avrupa Birliği Evrak kargosu, Avrupa Birliği Hediye kargo, Avrupa Birliği Makine kargo, ve Avrupa Birliği numune kargo, gibi hizmetlerimizi en hızlı şekilde, sigortalı ve sağlam bir şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş bir firmayız, hizmet ağımızda olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktayız.

Global olarak dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar arasında işletmeler açısından oldukça önemli olan Avrupa Birliği ithalat ve ihracat faaliyetlerin yanı sıra havayolu kargo taşımacılığı alanında herkes tarafından bilinen Kargo34 firması sektör içerisinde yer alan gelişmiş hizmetleri en güvelilir şekilde sağlamaktadır.

AVRUPA BIRLIĞI KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Avrupa Birliği Numune gönderi, Avrupa Birliği koli gönderme, gibi taşınabilir değerleri en güvenli şekilde adreslerine teslim etmekteyiz. Herhangi bir tonaj, kilo sınırı olmadan hızlı ve güvenilir Avrupa Birliği transferlerini performans/fiyat ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktayız.

Kargo34 tarafından sunulan Avrupa Birliği Uçak Kargo Hizmetlerine itibar eden tüm müşterilerimiz ürünlerini emin ellere teslim ettğinden hiçbir şüphesi olmasın.

Firmamız ile iletişim kurmak maksadıyla talep formlarını kullanabilir, whatsapp hattımızdan yazıp, mail iletişimi sağlayabildiğiniz gibi merkez ofisimizi arıyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. isterseniz Avrupa Birliği hava kargo destek birimimizle iletişim kurabilirsiniz.

Uzman ekibimiz tüm süreçte sizinle bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi alabilmek için günün her saati yazılı ortamlarda e mail yoluyla veya telefon üzerinden de bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Kargo gönderiminde, teslimat aşamasına kadar bütün süreci profesyonel anlamda destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adreste bulunduğunuzun altını çizmek isteriz.

Avrupa Birliği’nin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Avrupa Birliği gümrüğüne varış yapan kargolar herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünlerin faturasında ki ücrete göre vergi alınmaktadır.

Hizmet detayları, Avrupa Birliği gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayınız.

AVRUPA BIRLIĞI KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Avrupa Birliği’ye firmamız güvencesi altında kargo gönderimleri yapacak müşterilerimiz, deneyimli ekibimiz ile kargo bilgilerini paylaşmaktadır.

Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri de dikkate alınarak kargo fiyatı hesaplanır.

Bu işlem çok basit bir işlemdir. Sizler de aşağıdaki hesaplama ile kargonuzun hacim ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

( Boy x En x Yükseklik ) / 5000 – Genelde numune tarzında gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır.

Ortaya çıkacak olan sonuç, gerçek ağırlıktan daha fazlaysa bu hacim kilo esas alınarak fiyat teklifi iletilir.

ancak hacim ağırlığının küçük olması halinde, gerçek ağırlık üzerinden Avrupa Birliği kargo fiyat teklifi iletmekteyiz.

Hacim ağırlığı hesaplama işleminden anlaşıldığı üzere Avrupa Birliği uçak kargo ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin  ne kadar önemli olduğu ve bir cm’ nin bile Avrupa Birliği kargo taşıma maliyetini çok fazla değiştirdiğini görebilirsiniz.

Uzman kadromuz sizlere her aşamada bilgi sunar ve alternatif Avrupa Birliği lojistik taşıma konularında öneriler sunar, taşıma ile alakalı analizi yaparak çözüm üretirler.

Avrupa Birliği’ye bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslararası bağlantısı çok güçlü, kaliteli çözümler sunan ve her ülkede çok fazla bağlı acenteleri ile hizmet vermektedir.

yurtdışı kargo şirketimiz ile fiyat tekliflerini almadan önce karar vermeyiniz.

Piyasada bulunan en uygun Avrupa Birliği kargo ücretlerini tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Yıllardır, Avrupa Birliği karayolu taşımacılık, Avrupa Birliği havayolu taşımacılık, Avrupa Birliği Denizyolu taşımacılık, hizmetleriyle güvenle sigortalı olarak hizmet veriyoruz.

Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatlarının da uzmanlaşmış bir ekip ile sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunabilmek adına aralıksız çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Kargo34 hayatın her bir yanında sizlere Avrupa Birliği Uçak Kargo ile yurtdışına, kargo hizmetleri sunmaya devam etmekten mutluluk duyar.

AVRUPA BIRLIĞI KARGO İLE NELER GÖNDERİLİR.

Kargo şirketimiz ile hizmet almış olan bütün müşterilerimiz web sitemiz üzerinden kargolarını her an canlı canlı takip edebilirler. Kargo çıkış saati ve tarihi, an itibariyle bulunmuş olduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi detaylı tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabileceksiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu olanaktan bizi seçecek olan bütün müşteriler yararlanabilmektedir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolarınız merkez ofislerimizden çıktığı an itibariyle takip kodları tarafımıza ulaşmakta ve an an raporlanabilmektedir.

Size iletecegimiz Avrupa Birliği kargo takip numarası ile, tüm cihazlarınızdan anlık olarak paketinizin hareketlerini takip edebilirsiniz..

Avrupa Birliği kargonuz hangi saat, tarih ve kime teslim edildiğne dair haftanın 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Avrupa Birliği Gönderinizin durumunu en ivedi şekilde takip etmek için Avrupa Birliği Kargo Takip Sorgulama ekranına girerek takip numarasını yazarak ulaşabilirsiniz.

Açılan pencerede Avrupa Birliği uçak kargonuza ait, öğrenmek istediğiniz tüm detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Avrupa Birliği kargo teslimat süresini öğrenmek için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Kargo34 uçak kargo taşımacılığı alanında Avrupa Birliği’ye sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir çözüm ortağı filosuna sahiptir.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olmuştur, Firmamız Avrupa Birliği taşımacılık sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile çözüm ortağınızdır.

Avrupa Birliği Uçak kargo gönderileri de; Avrupa Birliği zarf gonderisi, Avrupa Birliği koli taşıma, Avrupa Birliği evrak gönderme, Avrupa Birliği acil paket gönderme, Avrupa Birliği acil numune, gibi taşınabilir değerleri en güvenli bir şekilde Avrupa Birliği daki müşterinizin adresine ulaştırmaktadır.