• Home
  • Blog
  • ARNAVUTLUK UÇAK KARGO HİZMETLERİ

ARNAVUTLUK UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Kargo34 benzersiz kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemizden, kargonuzu Arnavutluk Ekonomik ve Arnavutluk Express uçak kargo seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde sigortalı olarak göndermektedir. Arnavutluk havayollarına hakim olan şirketimiz Arnavutluk bölgesinde en makul, ucuz ve uygun fiyatlarla tarafınıza hizmet sunulduğu gibi; hem vaktinizden, hem de naktinizden kazanç sağlayan bir hizmet sunmaktadır.

Uzun yıllardır Türkiye – Arnavutluk arasında gerçekleştirdiğimiz acente ağımız sayesinde en sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye’den gönderi yapmak istediğiniz kargolarınız Arnavutluk’a Uçak kargo seçeneğiyle hemen göndermek için çağrı merkezimizden, deneyimli çağrı merkezi operatörlerimize kargonuzun ölçü bilgilerini, içeriğini, kap sayısını, varış ülkesi gibi bilgileri tam ve eksiksiz olarak belirtmeniz durumunda çok kısa bir vakitte Arnavutluk servis sürelerini ve Arnavutluk fiyat teklifi detaylıca alabilirsiniz.

TÜRKİYEDEN ARNAVUTLUK’A NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Arnavutluk kargo göndermek isteyen ve detaylı bilgi almak isteyen tüm kullanıcılar internet sitemizden bir çok önemli bilgilere ulaşabilirler yada müşteri hizmetlerimizi arayarak sunduğumuz çözümlerin arasından seçim yapabilirler.

ARNAVUTLUK’A KARGO KOŞULLARI

Uzman ekibimiz ile iletişim kurmanız durumunda, danışmanınız sizlerden Arnavutluk’a gönderilecek kargo detaylarını isteyecektir. vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ekibimiz tarafından size özel servis süreleri ve fiyat bilgileri gibi detaylı bilgiler sunulacaktır. Arnavutluk teslimat süreleri, Arnavutluk servis türü operasyon bilgileri ve Arnavutluk kargo maliyeti sizlere uygun gelmesi halinde hemen toplama kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderiniz İstanbul’da ise kargolarınız adresinizden ücretsiz olarak teslim alınacaktır. Türkiye içinden diğer şehirlerden Arnavutluk’a kargo gönderimi yapmak istediğinizde,

Arnavutluk’a çok ivedi bir şekilde gönderilmesi gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize extra bir ücretle yurtiçi uçak kargo hizmetleriyle aynı gün içinde ulaşmasınıda sağlayabiliriz. Biraz maliyetli bir yöntem olmasına rağmen zamanın değerli olduğu gönderiler için yurtiçi uçak kargo ile hızlı taşıma sağlanabilir.

Herhangi bir hızlı gönderme şartı bulunmadığı takdirde yurtiçi kargo servisiyle istanbula olan mesafenize göre değişen sürelerde 1-2 gün içinde ücretsiz olarak  gönderebilmektesiniz.

Kargo34 firmamız Arnavutluk’a olduğu kadar, yurt içinde de havaalanı bulunan illere uçak kargo taşımalarınızı yapmaktadır. İstanbul ofisimize ulaştırılan gönderileriniz uzman personelimiz tarafından özenle operasyon sürecine alınız. Ardından kargo ambalajında taşımaya engel durum mevcut değil ise, kargonun ödemesini yapmanızla birlikte kargonuz çıkış yapabilmesi için belgeler hazırlanmaktadır. Kargo uçağına gönderimi gerçekleşmektedir.

Arnavutluk’a Gıda ürünlerini kargo gönderimi yapacak müşteriler ilk olarak Gıda Üretim Serfitikasını ve Sağlık Sertifikalarını mail yada whatsapp yolu ile göndermeleri gerekmektedir. iletmiş olduğunuz üretim serfitikaları iş birliği yapmış olduğumuz Arnavutluk taşıma kuruluşuna gönderilir. Yapılan kontrollerden sonra kargonun Arnavutluka taşınıp, taşınamayacağı firmanıza bildirilmektedir. Arnavutluk’a Kozmetik ve ilaç kargo gönderebilmek için MSDS formunu mail yada whatsapp ile iletmeniz gerekmektedir. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşmaktadır. Ürünün içeriğinde bulunan maddelelerin analizini belirten sonuç raporudur. Arnavutluk’a düzenli olarak hergün kargo çıkışlarımız bulunmaktadır. Firmamıza ulaşmış olan gönderiler aynı gün, ödemesi ve tüm evrakları eksiksiz ulaştırılması halinde aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüzde artık yurtdışına kargo göndermek hava kargo sayesinde kolay bir hal almıştır. Türkiye den Arnavutluk’a göndermek kadar zahmetsiz ve kolay bir hizmet haline gelmiştir. Müşteri hizmetlerimizi aramanız tüm bu işlemleri takip etmemize olanak sağlayacaktır. Arnavutluk kargo gönderilerilerinizle uzman kadromuz ilgilenecektir ve sizlere canlı canlı bilgi akışı sağlayacaktır.

Web sayfamız üzerinden Arnavutluk kargo takip numaralarınız ile sizlerde çok rahat bilgi edinebileceksiniz. 150 kg’a kadar Arnavutluk kargolarınızı gönderim yapabilirsiniz. 150 kg’dan fazla olan Arnavutluk gönderileriniz için ise kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak istediğinizde, parça parça da gönderebilmektesiniz.

Arnavutluk ihracat taşımacılığı yapmak istediğinizde firmamız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz, size bu konuda yardımcı olmaktadır.

ARNAVUTLUK KARGO ÜCRETLERİ NASIL HESAPLANIR ?

Yurt dışına göndermiş olduğunuz kargolarınızın ücretleri ölçü bilgileri, ağırlığı ve Arnavutluk servis seçeneklerine göre belirlenmektedir. Gönderinizin ilk olarak kendi ağırlığına bakılmaktadır. Sonrasında vermiş olduğunuz ölçü bilgilerine göre hacim ağırlığı hesaplanarak yüksek olan kilogram üzerinden fiyat teklifi verilmektedir. Arnavutluk a gönderilecek olan kargonun ölçü ve ağırlığı fiyatı değiştiren önemli bir etkendir. Çünkü Arnavutluk fiyat teklifi bu bilgilere göre hazırlanmaktadır.

Arnavutluk Kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilerimiz web sitemizden gerekli tüm detaylara ulaşabilir. Fiyat konusunda net bilgiler alabilmek için müşteri danışmanınızı arayarak uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

Arnavutluk TAŞIMA ÜCRETİNİ NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

Arnavutluk’a Kargo taşıma maliyetleri havayolu hizmeti üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Bunlar Arnavutluk Ekonomik taşıma ve Arnavutluk Express taşıma olarak 2 tip hizmet alabilirsiniz. Bu servislerin kendi içinde avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Ucuz ve uygun yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürebildiğiniz gibi, bu servislerin müşterilere çeşitli avantajları ve ayrıcalıkları da bulunmaktadır. Ucuz ve Uygun yollu fiyatlı bir servis ile maliyetlerinizi düşürmek için, özellikle yollanan Arnavutluk kargosunun teslimat aciliyeti bulunmuyor ise Arnavutluk Ekonomik kargo hizmeti alarak daha uygun fiyatlara hizmet satınalmış olursunuz. Hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz Arnavutluk kargolarınız için Arnavutluk Express kargo hizmetini satınalarak, hızlı kargo servisinden yararlanabilirsiniz, Piyasada bulunan bir çok kargo firması arasında disiplinli, en rekabetçi fiyatlar sunan, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış olan şirketimizin Arnavutluk taşıma avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin ilk isteği bahsedilen servis ve Arnavutluk fiyat politikaları hususlarında kaliteli hizmetin gerçeğe dönüşmüş halidir. Türkiye merkezli bir Arnavutluk uçak kargo hizmeti veren Kargo34 bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı Arnavutluk uçak kurye hizmetleri ile hızlı, güvenli ve sigortalı hizmet çözümleri sağlamaktadır.

Gönderilerin özelliği her ne olursa olsun gümrükte oluşabilecek olası sorunların önüne geçmek için profesyonel anlamda destek sunmakta olan Arnavutluk kargo için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Kargo34 şuana kadar edinmiş olduğu tüm tecrübe ve deneyimleriyle bir problem yaşadığınızda sizlere kolay ve hızlı çözümlere kavuşmanıza olanak sağlayacağı gibi; vakit ve nakit kaybetmenizin de önüne geçecektir.

Arnavutluk Kargo Gönderi Ücretleri hususunda detaylı bilgi elde etmek isteyen müşterilerimizin çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşme gerçekleştirebilirler. Verilen tüm bu hizmetlerde mesafe aralıkları her ne kadar uzak olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatları gerçekleştirmektedirler. Arnavutluk Uçak Kargo Hizmetleri kullanılırken en çok dikkat gerektiren hususlar kargo işlemlerini yapacak olan firmaların güvenilir ve garantili hizmet verebilmesidir. Firmamız ilgili, şeffaf ve dürüst hizmet politikası ile müşteri memnuniyetini her zaman bi an önde kazandığı gibi, sektörde ki ender şirketlerin arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılacak olan uçak kargo taşımacılığını tüm insanların arasında ki bulunan dostluk bağlarının gelişmesiyle ve ticari faaliyetlerini arttırmasıyla son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Arnavutluk Koli taşıma, Arnavutluk Paket taşıma, Arnavutluk Evrak kargosu, Arnavutluk Hediye kargo, Arnavutluk Makine kargo, ve Arnavutluk numune kargo, gibi hizmetlerimizi en hızlı şekilde, sigortalı ve sağlam bir şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş bir firmayız, hizmet ağımızda olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktayız.

Global olarak dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar arasında işletmeler açısından oldukça önemli olan Arnavutluk ithalat ve ihracat faaliyetlerin yanı sıra havayolu kargo taşımacılığı alanında herkes tarafından bilinen Kargo34 firması sektör içerisinde yer alan gelişmiş hizmetleri en güvelilir şekilde sağlamaktadır.

ARNAVUTLUK KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Arnavutluk Numune gönderi, Arnavutluk koli gönderme, gibi taşınabilir değerleri en güvenli şekilde adreslerine teslim etmekteyiz. Herhangi bir tonaj, kilo sınırı olmadan hızlı ve güvenilir Arnavutluk transferlerini performans/fiyat ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktayız.

Kargo34 tarafından sunulan Arnavutluk Uçak Kargo Hizmetlerine itibar eden tüm müşterilerimiz ürünlerini emin ellere teslim ettğinden hiçbir şüphesi olmasın.

Firmamız ile iletişim kurmak maksadıyla talep formlarını kullanabilir, whatsapp hattımızdan yazıp, mail iletişimi sağlayabildiğiniz gibi merkez ofisimizi arıyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. isterseniz Arnavutluk hava kargo destek birimimizle iletişim kurabilirsiniz.

Uzman ekibimiz tüm süreçte sizinle bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi alabilmek için günün her saati yazılı ortamlarda e mail yoluyla veya telefon üzerinden de bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Kargo gönderiminde, teslimat aşamasına kadar bütün süreci profesyonel anlamda destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adreste bulunduğunuzun altını çizmek isteriz.

Arnavutluk’un kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Arnavutluk gümrüğüne varış yapan kargolar herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünlerin faturasında ki ücrete göre vergi alınmaktadır.

Hizmet detayları, Arnavutluk gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayınız.

ARNAVUTLUK KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Arnavutluk’a firmamız güvencesi altında kargo gönderimleri yapacak müşterilerimiz, deneyimli ekibimiz ile kargo bilgilerini paylaşmaktadır.

Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri de dikkate alınarak kargo fiyatı hesaplanır.

Bu işlem çok basit bir işlemdir. Sizler de aşağıdaki hesaplama ile kargonuzun hacim ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

( Boy x En x Yükseklik ) / 5000 – Genelde numune tarzında gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır.

Ortaya çıkacak olan sonuç, gerçek ağırlıktan daha fazlaysa bu hacim kilo esas alınarak fiyat teklifi iletilir.

ancak hacim ağırlığının küçük olması halinde, gerçek ağırlık üzerinden Arnavutluk kargo fiyat teklifi iletmekteyiz.

Hacim ağırlığı hesaplama işleminden anlaşıldığı üzere Arnavutluk uçak kargo ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin  ne kadar önemli olduğu ve bir cm’ nin bile Arnavutluk kargo taşıma maliyetini çok fazla değiştirdiğini görebilirsiniz.

Uzman kadromuz sizlere her aşamada bilgi sunar ve alternatif Arnavutluk lojistik taşıma konularında öneriler sunar, taşıma ile alakalı analizi yaparak çözüm üretirler.

Arnavutluk’a bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslararası bağlantısı çok güçlü, kaliteli çözümler sunan ve her ülkede çok fazla bağlı acenteleri ile hizmet vermektedir.

yurtdışı kargo şirketimiz ile fiyat tekliflerini almadan önce karar vermeyiniz.

Piyasada bulunan en uygun Arnavutluk kargo ücretlerini tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Yıllardır, Arnavutluk karayolu taşımacılık, Arnavutluk havayolu taşımacılık, Arnavutluk Denizyolu taşımacılık, hizmetleriyle güvenle sigortalı olarak hizmet veriyoruz.

Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatlarının da uzmanlaşmış bir ekip ile sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunabilmek adına aralıksız çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Kargo34 hayatın her bir yanında sizlere Arnavutluk Uçak Kargo ile yurtdışına, kargo hizmetleri sunmaya devam etmekten mutluluk duyar.

ARNAVUTLUK KARGO İLE NELER GÖNDERİLİR.

Kargo şirketimiz ile hizmet almış olan bütün müşterilerimiz web sitemiz üzerinden kargolarını her an canlı canlı takip edebilirler. Kargo çıkış saati ve tarihi, an itibariyle bulunmuş olduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi detaylı tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabileceksiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu olanaktan bizi seçecek olan bütün müşteriler yararlanabilmektedir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolarınız merkez ofislerimizden çıktığı an itibariyle takip kodları tarafımıza ulaşmakta ve an an raporlanabilmektedir.

Size iletecegimiz Arnavutluk kargo takip numarası ile, tüm cihazlarınızdan anlık olarak paketinizin hareketlerini takip edebilirsiniz..

Arnavutluk kargonuz hangi saat, tarih ve kime teslim edildiğne dair haftanın 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Arnavutluk Gönderinizin durumunu en ivedi şekilde takip etmek için Arnavutluk Kargo Takip Sorgulama ekranına girerek takip numarasını yazarak ulaşabilirsiniz.

Açılan pencerede Arnavutluk uçak kargonuza ait, öğrenmek istediğiniz tüm detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Arnavutluk kargo teslimat süresini öğrenmek için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Kargo34 uçak kargo taşımacılığı alanında Arnavutluk’a sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir çözüm ortağı filosuna sahiptir.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olmuştur, Firmamız Arnavutluk taşımacılık sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile çözüm ortağınızdır.

Arnavutluk Uçak kargo gönderileri de; Arnavutluk zarf gonderisi, Arnavutluk koli taşıma, Arnavutluk evrak gönderme, Arnavutluk acil paket gönderme, Arnavutluk acil numune, gibi taşınabilir değerleri en güvenli bir şekilde Arnavutluk daki müşterinizin adresine ulaştırmaktadır.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google