Arjantin Express Kargo, Arjantin Ekonomi Kargo,

ARJANTIN YURTDIŞI KARGO

Arjantin Yurtdışı Kargonuzu Arjantin Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Arjantin Doküman gönderimi, Arjantin Dosya gönderimi, Arjantin Evrak gönderimi, Arjantin Pasaport gönderimi, Arjantin Numune gönderimi, Arjantin Paket gönderimi, Arjantin Hediye gönderimi ve Arjantin Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Arjantin acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Arjantin Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Arjantin gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Arjantin’e sevki yapılır.
Arjantin Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Arjantin gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Arjantin acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Arjantin Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Arjantin DHL, Arjantin FedEx ve Arjantin UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Arjantin Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Arjantin kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Arjantin Kargo Takip Numarası, gönderiniz Arjantin’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Arjantin’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Arjantin gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Arjantin’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ARJANTIN’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Arjantin Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Arjantin kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Arjantin koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Arjantin kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Arjantin kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Arjantin Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Arjantin’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Arjantin paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Arjantin yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Arjantin Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Arjantin Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: