ARABISTAN YURTDIŞI KARGO

Arabistan Yurtdışı Kargonuzu Arabistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Arabistan Doküman gönderimi, Arabistan Dosya gönderimi, Arabistan Evrak gönderimi, Arabistan Pasaport gönderimi, Arabistan Numune gönderimi, Arabistan Paket gönderimi, Arabistan Hediye gönderimi ve Arabistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Arabistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Arabistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Arabistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Arabistan’a sevki yapılır.
Arabistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Arabistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Arabistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Arabistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Arabistan DHL, Arabistan FedEx ve Arabistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Arabistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Arabistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Arabistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Arabistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Arabistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Arabistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Arabistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ARABISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Arabistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Arabistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Arabistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Arabistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Arabistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Arabistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Arabistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Arabistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Arabistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Arabistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Arabistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.